NovinkyPCPS4SeriályTéma dneXbox One

Lóže čarodějek – Dvanáct žen, které měly ovládnout svět

Ida Emean aep Sivney 

Známá tako Aen Saevherne – Vědoucí, znalkyně starší krve a jedna z mála postav, která skutečně ví, čeho všeho může být Ciri schopná. Žije v Modrých horách, což je území, které odděluje Severní království od Haaklandu a Zerrikánie. Je to také poslední útočiště tzv. Svobodných elfů. Lóži plně podporovala, ale nikdy v ní nezískala nějakou větší roli. 

Byla také pravou rukou Francesci Findabair a společně dokázaly vrátit Dol Blathana (Údolí květů) veškerou jeho zašlou slávu. Elfové si tak díky tomu mohli vzít zpět svůj kousek světa, kterému kdysi dávno vládli. 

V Zaklínači 3, také pomohla sejmout Geraltovi a Yennefer kletbu z Umy. Když sice zaslechla o jakou kletbu se jedná znejistila, jelikož znala jazyk Staré mluvy. Řekla jim, jak kletbu sejmout a zároveň je varovala, že jenom dítě Starší krve může zastavit Bílou zimu, a že to vše záleží na Geraltovi. Když ji Triss žádala o pomoc s Divokým Honem, Ida odmítla. 

Má rudé vlasy, nosí šaty v barvě narcisů, čímž zvýrazňuje svoje oči. Nenosí také žádné drahé kovy ani kameny, ale ráda se ukazuje v perlách nebo korálech.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13Následující stránka

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button