NovinkyPCPS4SeriályTéma dneXbox One

Lóže čarodějek – Dvanáct žen, které měly ovládnout svět

Sabrina Glevissig  

Sabrina Glevissig z Ard Carraig z Kaedwenu. Je velice prostořeká a často se jí proto říká Dcera Kaedwenské divočiny. Má hnědo rezavé vlasy (v seriálu od Netflixu je divně blonďatá to ignorujte). Její krása je všude známá, ale ještě známější je její styl oblékání. Obléká se velice svůdně a čím méně vrstev na sobě, tím se cítí lépe. Je velice bezstarostná ale také hodně inteligentní. Tissaia de Vries ji vzala do Aretuzy na studia protože nechala kouzlem ztloustnout svou matku. Je také mistryní iluzorní magie. 

S Geraltem se setkává už v knize Čas opovržení, kde se účastnila banketu na ostrově Thanned, tedy před povstáním. Během povstání byla také zraněná zraněná, ale dostala se z toho vcelku bez problémů. V hrách ji můžeme vidět už v bonusovém přídavku jménem Cena neutrality v Zaklínači 1. Tam pátrá po dívce jménem Deidre Ademeyn, protože si myslí, že mladá dívka je prokletá kletbou Černého slunce. Dostane se tak dokonce až ke Kaer Morhen (přeci jen je kaedwenskou čarodějkou, tak asi ví, kde legendární pevnost leží). Nebudu vám spoilerovat co se během Ceny neutrality stane, ale rozhodně vám tento malý bonus doporučuji odehrát. 

Poté ji můžeme vidět až v Zaklínači 2, kde právě její vinou na bojišti mezi Aedirnem a Kaedwenem zemřelo spoustu vojáků na obou stranách. Král Henselt ji proto nechal upálit, předtím jej však Sabrina ještě proklela a Henselt tak nemůže mít děti. Kletbu se nakonec Geraltovi podaří sejmout, tedy ne z Henselta, ale ono prokletí seslané na bojiště, které ve hře Zaklínač 2 rozděluje hranici Kaedwenu a Aedirnu.

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13Následující stránka

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button