NovinkyPCPS4SeriályTéma dneXbox One

Lóže čarodějek – Dvanáct žen, které měly ovládnout svět

Margarita Laux-Antille 

Arcimistryně a bývalá rektorka Aretuzy (po legendární Tissaie de Vries), byla vnučkou slavné Ilony Laux-Antille. Neměla vůbec ráda politiku. Místo toho se ráda a velmi pečlivě starala o svou školu a o své milované studentky, pro které si přála vždycky jenom to nejlepší. O Margaritě také víme, že čtyři roky byla zamilovaná do čaroděje jménem Lars. Jako je to ale se spoustou vztahů, vášnivou lásku vystřídal zvyk a touha po svobodě a tak od něj nakonec odešla.

Margarita se také osobně setkala se Ciri. Když totiž Ciri s Fabiem Sachsem běhala po městě Gors Velen s Tissaiou de Vries cítili podivné magické rušení. Na jejím konci byla nalezená právě Ciri, kde ji poté vzali a odvedli za Yennefer.  

Poté se o Margaritě mnoho neví, nicméně nakonec doplatila na své členství v Lóži. Během hry Zaklínač 2 ji velvyslanec Shilard Fitz-Oesterlen obvinil jako členku tohoto kolektivu. Což znamená, že se stala jednou z vražedkyň králů Demawenda a Foltesta. Byla tak odsouzena k smrti. Nakonec se rozhodla i se svými studenty kvůli strachu z Radovida uprchnout do Koviru. Byly ale bohužel chyceni a Margaritě hrozila poprava, než ji jednoho dne zachránil z věznice v Novigradu Geralt z Rivie. Margarita poté pomohla porazit Divoký hon. 

O Margaritě se říká, že ani ty nejkrásnější elfské sochy se nedokázají vyrovnat kráse jejího těla. Její postava je totiž tak magická a okouzlující že dokáže upoutat zrak každého. Zdobí ji také vlnité světlé vlasy. Často také nosila světlé šaty. 

Předchozí stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13Následující stránka

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button