Google StadiaNintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Doom Eternal – Horde Mode dorazí už za pár dní

Hra Doom Eternal čeká na tento mód už více než rok a půl. Za tu dobu dostala i dva datadisky, ale něco jí pořád chybělo. Zrovna u této hry, kdy je cílem probít se doslova přes stovky monster je to trochu podivné. Ale čekání je u konce. Bethesda oznámila Horde mode, nebo tady se dá použít výraz: bojuj dokud nechcípneš, už na 26. října 2021.

Bonusový obsah hry přijde společně s nejnovější aktualizací. Kromě tohoto módu bude upraven i řezim Battlemode 2v1 pro více hráčů, včetně nové arény a cen za vítězství. Úplné podrobnosti co všechno aktualizace přinese se dozvíme až při jejím spuštění. Takže si na 26. října nic neplánujte. Je třeba killit monstra a protihráče. Ale pokud by vás zajímalo jak bude vypadat gameplay nového obsahu, tak si můžete pustit video s herním ředitelem hry Doom Eternal.

Vývoj bonusového obsahu hry se zpozdil samozřejmě kvůli covidu. A bohužel nedopadlo ani vylepšení hry s názvem Invasion, kde by ostatní hráči mohli skočit do vaší hry a hrát proti vám. Trochu to okořenit. Covid to všechno smetl ze stolu a vývojáři se rozhodli věnovat hlavně Horde mode pro jednoho hráče. Ale není všem dnům konec a třeba se dočkáme i této vychytávky.

Třeba se dříve ale dočkáme něčeho jiného. Co si myslíte o fámách o nové hře Splinter Cell?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button