Herní sérieHryNovinkyTéma dne

Titán karetních her spojil síly s titánem komiksových hrdinů! Magic the Gathering | MARVEL

Universes Beyond

Spojení různých světů do jednoho není v MTG nic nového. Loni jsme dostali např. Warhammer 40K commander decky, letos přišel dokonce plnohodnotný set s Pánem Prstenů – Lord of the Rings: Tales of Middle-earth, který odhalil nejdražší kartu v dějinách TCG. Samozřejmě co jiného, než The One Ring za $2 000 000. The One Ring je mocný legendární artefakt, který je nezničitelný (Indestructible) a dává protekci do vašeho příštího tahu. Za tapnutí můžete položit counter na Ring a líznout si kartu za každý counter. A na začátku Upkeep fáze ztrácíte jeden život za každý counter na kartě.

Nedávný počin z Universes Beyond jsou commander decky Doctor Who podle britského seriálu společnosti BBC. Dobrodružství humanoidního mimozemšťana z rasy Pánů Času (Doctor Who), který se představuje jako Doktor. A na začátku jara 2024 nás čeká spojení s post-nukleárním světem Fallout.

Nyní MTG oznamil snad největší spolupráci, a to s jedním největších komiksových společností, které na svět přineslo hrdiny jako Spider-Man, Iron Man nebo Strážce Galaxie. Řeč je pochopitelně o MARVEL. Můžeme se tak těšit na oblíbené superhrdiny, padouchy, prostředí, které známe z filmů, seriálů, sešitů, v podobě ne méně slavné karetní hry.

Announcement video

Roky připravovaná spolupráce je na cestě a my budeme u toho!

Co je MTG?

Magic: The Gathering je ta nejslavnější sběratelská karetní hra. Strategie, hratelnost, komba, působivé a rozmanité postavy a fantasy Multiverse baví hráče již přes 30 let. S více než 50 miliony fanoušky k dnešnímu dni je Magic celosvětovým fenoménem a vydává se ve více než 150 zemích.

Connor Stark

Neustále se učím a snažím zlepšovat. Vyzkoušel jsem desítku koníčků, do kterých jdu all-in po dobu prvního učení se, kdy jde učící křivka strmě nahoru: Yoyování, Discgolf, Zouk, Kendama, Cardistry, Magic:The Gathering, Dota 2. Nyní je to primárně stavba FPV dronů, acroyoga, a největší záliba ze všech: Řídit FYFT. Své zkušenosti o produktivitě sdílím na svém webu Stark.CEO

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button