aniMAGAnimeNovinky

AniMAG #23 – Emocionální Inu-OH a adaptace oblíbené mobilní hry

Vítejte ve dvacátém třetím vydání naší rubriky jménem aniMAG. Vzhledem k tomu, že svět anime je obrovský a novinek stále přibývá, vybereme pro vás vždy ty nejžhavější a připravíme vám je na jednu rychlou přehlídku. Čeká vás nejen přehled samotných anime, ale občas i nějakých novinek ze světa mangy či her. Takže se pohodlně usaďte a připravte se, ať už koukáte u jídla, nebo během svojí chvilky odpočinku. AniMAG #23 je totiž jako vždy plný zajímavostí. 

Film Inu-Oh vás nutí říkat WOW už z trailerů

Inu-Oh se narodil s ošklivou fyzickou deformací. Všichni dospělí ve vesnici se ho bojí, a každý mu proto dává různé kusy oblečení, aby zakryli jeho zohavené tělo, včetně masky, která zakrývá obličej. Jednoho dne ale Inu-OH potká chlapce jménem Tomona. Ten je slepý, ale je to úžasný hráč na biwa (japonský hudební nástroj, něco jako loutna). Oba zjistí, že spolu mají hodně společného a rozhodnou se spolu zůstat a starat se pouze o sebe. Tomona bude hrát a Inu-Oh u toho bude v tančit. Jsou ale tak dobří, že se o nich brzo dozvídá každý a oni začínají vystupovat ve světě jako profesionálové. Příběh o přátelství a umění, ze kterého nezůstane ani jedno oko suché, to je blížící se Inu-OH.

I’m Quitting Heroing odhaluje synopsi a novou postavu

Po záchraně světa se stal nejsilnější hrdina Leo někým o koho už lidstvo nestojí. Je příliš silný a lidé se ho bojí a dávají mu jasně najevo, že ho už nikdo nechce ani vidět. Rozhodne se tedy, že svůj “důchod” stráví na tom nejpodivnějším místě. V rozpadlé armádě krále démonů, kterou on sám vlastně porazil. Leo tak začíná svou novou kariéru jako někdo, kdo obnoví zašlou slávu krále démonů i jeho armády. Anime je naplánováno na duben 2022, nicméně si tvůrci už nyní slibují úspěch. Odhalili proto další postavu. Ta se jmenuje Lili, a je napůl člověk a napůl zvíře. Její speciální schopnost je, že se umí proměnit ve vlčího boha Fenrira. Čeká nás tak další bláznivé fantasy, které plné různých a vskutku zajímavých bytostí.

https://www.youtube.com/watch?v=woCIc0KRoaI

Další isekai s hrdinou na obzoru a to s tím nejdelším názvem

My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! Tak zní celý název nového isekai anime, ve kterém hlavní postava Yuji Sano funguje jako lidský robot. A to ve smyslu, že ho zajímá jenom práce a nic jiného. Nechtěně ale odklikne pozvání do nového světa, ve kterém se ale nedočká ani jedné pořádné excelovské tabulky. Na rozdíl od ostatních hrdinů si chce stanovit jenom jeden cíl, probudit se z toho zlého snu a vrátit se do svého světa. Bohužel pro něj se velmi rychle spřátelí s modrými slizkami, které z něj pomalu ale jistě utvoří toho nejmocnější mudrce na světě. Zní to jako obrovská kravina že? Ale na druhou stranu, třeba z toho bude další Tensei Shitara Slime Datta ken. Bohužel neznáme datum premiéry, televizní studio Revoroot, které má anime na starosti počítá s rokem 2022.

The Executioner bude nejspíš tahounem jarní sezóny anime

Celým názvem The Executioner and Her Way of Life od spisovatele Mato Satoua a ilustrátora Nilitsu se dočkává svého animovaného zpracování. Příběh je o skupině tuláků, která si říká The Lost Ones pocházejících z Japonska. Nikdo neví kde se vzali, ani proč jsou tuláci, ví se o nich ale jedna podstatná věc, přinášejí katastrofu a neštěstí. Mladá popravčí Menou tak dostane za úkol tyto nepřátele zničit. Nečeká však, že se s nimi spřátelí a vydá se vstříc naprosto novému dobrodružství. Konečně tak před sebou nemáme harém v tradičním slova smyslu, ale čeká nás armáda hrdinek zachraňujících svět.

Dívka která se prohlásila za žákyni mudrce už řádí v Japonsku

Nejoblíbenější činností Sakimori Kagamiho je hraní MMORPG Arch Earth Online v roli velkého mága Dunbalfa. Během nočního testování nových skinů usne a když se probudí, zjistí že je ve hře. To by asi byl splněný sen, kdyby se jen neprobudil jako dívka jménem Mira! Aby přežil musí přesvědčit všechny okolo, že je žačkou velkého mága Dunbalfa, jenž zmizel před více než 30 lety. První epizoda vyšla už 11. ledna 2022 a vychází ze stejnojmenné light novely She Professed Herself Pupil of the Wiseman od Hirotsugu Ryusena. Ta má za sebou již šestnáct sešitů a vychází pravidelně od roku 2014.

Bandai Namco vydalo desetiminutovou ukázku k animovanému filmu Tales of Luminaria

Tales of Luminaria, mobilní hra studia Bandai Namco Entertainment, která vyšla v listopadu loňského roku se dočkala přenesení svého příběhu do anime. To se jmenuje The Fateful Crossroad a vypráví příběh o dávných dobách, kdy ještě naší zemí proudila mana a lidé se ji postupně naučili využívat. To vedlo k uctívání tzv. Prvotních zvířat. Jak ale plynul čas, vypukla válka mezi Jerle Federation uctívající právě ony Prvotní zvířata a mezi Gildllanskou říší, která už víru ztratila a její obyvatelé si užívají moderní technologie. V příběhu se dočkáme všech 21 herních postav, které už můžete znát z herní předlohy. Film vyšel již 20. ledna 2022 a jelikož se jedná o ONA sérii, tak by mohl být brzo dostupný i u nás.

Zdroj
Foto: Anime Corner

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button