NovinkyPC

Skull & Bones – dočkáme se?

Už v roce 2017 oznámil Ubisoft námořní, pirátskou hru Skull & Bones. Ovšem od té doby jsme se dozvídali jen samé spekulace a plané řeči. Z plánovaného roku vydání 2018 následovalo posunutí na 2019, pak 2020. No a pořád to nějak nebere konce. Nové informace a jak to vypadá s celkovým přepracováním hry do úplně jiné vize by jsme mohli dostat příští rok.

Elisabeth Pellen, kreativní ředitelka, se na svém blogu vyjádřila a pokusila se lidem trochu objasnit, co se vlastně děje a proč:

“Snili jsme o Skull & Bones jako o něčem velkém. A ambice přináší výzvy. A právě ty trochu tvoří potíže a je třeba na ně mít čas. V posledních několika měsících řešíme hlavně jakým způsobem zmodernizujeme klasickou myšlenku okolo pirátů a jak vytvořit nezapomenutelný dojem a okamžiky ve hře. Je to spousta práce a zkoušení a k tomu je potřeba čas”

Elisabeth Pellen

Co si pod tím ta ženská představuje čert ví, ale už by se jim to mělo trochu rozhoupat. Slibovat něco roky a mluvit o tom jako o majstrštychu moc dlouho nejde a nebyli by první, viz Star Citizen kteří udělali zatím téměř prd, ale vlastně to má být top “space simulator” (tady jasně dominuje Elite: Dangerous).

A pro ty, co jste se na něco podobného těšili jako já (i když mi tak trochu přišlo, že si můžu dát AC: Black Flag a budu hrát skoro to samé) tedy mám akorát další kecy kolem, žádné informace a zase další snůšku slibů. Vypadá to, že vám všem ještě nějakou dobu nebudu moct rozcupovat lodě na maděru. Díky Ubisofte.

David "Salamista" Hrňa

Všichni máme jedno společné - máme rádi hry! Ať hraješ na čemkoliv a cokoliv, jde nám o zábavu! Toho se držme.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button