NovinkyPCPS4Xbox One

Už 4 season čeká na hráče The Division 2!

Ač se to tak ani nemusí zdát, The Division 2 stále dostává podporu ze strany UBI. I když to na první pohled vypadá, že pokračování looter-shooter akce je kompletně dead, Ubisoft má asi jiný názor a proto se do hry dostává už 4 season. Tentokrát s podnázvem “End of Watch”.

Nový enemák, nový battlepass, nové skiny

Myslím si, že princip nových sezón ve hrách, kde je in-game battlepass všichni moc dobře znáte. Nebudeme si nic nalhávat. The Division 2 tentokráte přinese pětici nových enemy, s hlavní záporačkou Faye Lau. Každý z enemy bude dostupný postupně a event začíná už 8.prosince. Na konci prosince se dočkáme druhého enemáka a prime target bude do hry uveden někdy v průběhu března až budete mít zbylé 4 defeatnuté.

Nová sezóna do hry přidává i nové ligy. Konkrétně se jedná o Viper, Kestrel, Magnus a Circe League. Celá sezóna bude taky rozdělena do 4 world eventů. Jak bylo napsáno kousek výše, 4 season v The Division 2 už běží takže pokud patříte mezi věrnou skupinku hráčů, směle do New Yorku!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button