NovinkyPC

Vyšel trailer na 2D bojovku Astral Ascent

Společnost Hibernian Worskhop vydala trailer na svou rogue 2D plošinovku Astral Ascent. Mělo by jít o jednoduchou skákačku, která se bude odehrávat ve čtyřech světech. V těch bude hráč porážet 12 mocných bossů. Hra se bude dát hrát buďto sólo nebo s kamarádem. Na výběr bude ze 4 unikátních hrdinů, u kterých si bude moci hráč vytvořit vlastní komba.

O čem tedy přesně hra bude?

Vyberte si jeden ze 4 charakterů:

  • Ayla je jedinou přeživší cechu assasinů. Používá k boji dvě dýky, se kterými je tak rychlá, že ani nepřátelé nestíhají zareagovat. Spoléhá především na svou rychlost.
  • Kiran je sirotkem, který se naučil žít tou těžší cestou. K boji využívá především svou sílu, která je tak velká, že dokáže vytvořit i rázové vlny.
  • Calie je talentovaná sochařka, která chce zpět svou svobodu. Pomocí magických drahokamů poráží své nepřátele a trhá je na kousky. Je nemilosrdná.
  • Octave je mladý bojovník vyškolený mocnou čarodějnicí. K boji využívá mocná děla, kterými masakruje své nepřátele. V případě nutnosti dokáže vytvořit i silnější zbraně.

Optimalizujte svůj build a pokuste se porazit jednoho z 12 mocných bossů, kteří jsou inspirování zvěrokruhem. Čím více budete hrát, tím vaše postavička bude silnější a každá hra otestuje vaši kreativitu. Prozkoumejte čtyři jedinečné světy, které vás přivedou na různá bitevní pole. Tam uplatňujte svoje schopnosti, ale odhalujete i backstories a důvod, proč vlastně s nepřáteli bojujete.

Příběh se mění každou hrou. Čím silnějším hráčem budete, tím více se dozvíte o dalších jednotlivých postavách v příběhu, jejich motivací a všech tajemstvích. Díky Steam Remote play together budete moct navíc spolupracovat s vybraným spoluhráčem a porážet tak nepřátele společně.

Hra bude dostupná pouze pro PC na Steamu a stojí za ní nezávislé studio Hibernian Workshop, takže se na její tvorbu vybíralo na kickstarteru. Astral Ascent vyjde 29. března.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button