NovinkyPC

Anno 1800 Season 3 Pass: Co na nás čeká? | Novinka

S novým rokem většinou přichází i nová sezóna, a tak tu máme Anno 1800 Season 3 Pass. Celkem se můžeme těšit na 3 DLC, která se zaměří na Starý svět. Hra se zabývá obdobím industriální revoluce, a tak se i letošní přídavky zabývají oblastí inovace. Budeme mít příležitost vylepšit svá města a zvýšit jejich věhlas.

Novinky industriální revoluce

Jak už bylo výše zmíněno celkem nás čekají tři DLC. První z nich jménem Docklands se zaměřuje na přístav a námořní obchod. Abychom mohli z našeho města vytvořit mezinárodní obchodní křižovatku, je potřeba nejdříve vybudovat zázemí. Tím je v novém DLC nová průmyslová čtvrť, která nám dá přístup k exportu a s ním se nám otevírají nové ekonomické možnosti.

Další DLC mi přijde o něco zajímavější, ale to je pravděpodobně hlavně tím, že v obchodu v každé hře plavu. Na jaře vyje Tourist Season, které nám dovolí se zaměřit na turisty, kdybyste to náhodou z názvu nepoznali. Proměňme naše město ve vyhledávanou turistickou senzaci, pomocí hotelů, restaurací a propojme zajímavosti našeho města turistickými autobusy. Tak tohle už je něco jiného v obchodu se nevyznám, ale tohle je můj šálek čaje (nebo kávy). Navíc nám s tímto DLC přichází do hry ikonický monument té doby, Eiffelova věž.

Jako velké finále Anno 1800 Season 3 Pass vyjde DLC The High Life, ve kterém dosáhneme teprve těch správných výšin. Jednou z novinek tohoto období byly výškové budovy nebo také mrakodrapy. A to nám tento přídavek zpřístupní. Zároveň s nimi přichází i nákupní centra a komercialismus.

Třetí sezóna Anno 1800 rozhodně vypadá zajímavě a já se na ní těším. Tedy hlavně na druhé DLC, protože obchod fakt není pro mě. A co vy, které z DLC je vaším šálkem čaje (nebo kávy)?

Víte, že už je The Witcher: Monster Slayer dostupný pro Android (konečně). Případně se mrkněte na náš report ohledně Steam festivalu.

Zobrazit více

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button