HryNovinkyPC

Do Origin Accessu přibývají další hry

Origin Access, produkt firmy Electronic Arts asi nemusíme dlouze představovat – jedná se o klasické předplatné – za poměrně slušnou částku získáme přístup k většině titulů, které tato firma vydala. Za malý příplatek si pak můžeme dokonce zahrát i nejnovější hry a postupem času se tato služba stala velmi oblíbenou. Momentálně čítá hratelná sbírka více než 200 her, což už je slušné číslo. Vydavatel ale nezahálí a tak do služby přidává stále další hry. Nově se můžeme těšit na celkem osm titulů.

Prvním z nich je Vampyr, příběhové RPG z Londýna roku 1918, které se věnuje, jak už název napovídá, upírům. Dále si zahrajeme Warhammer: Chaosbane, který vyšel poměrně nedávno a přestože opravdu dobrých her ze tohoto univerza je velmi málo, ani této hře se tak úplně nepodařilo prolomit kletbu – v recenzích nedopadla úplně nejlépe. Pokud však máte rádi diablo-like RPG a svět Warhammeru vám není úplně cizí, s chutí do toho, hru si pravděpodobně i tak užijete. Navíc přichází v podobě Magnus Edition, takže budete přístup k season passu je už v ceně a to rozhodně stojí za zvážení.

O dalších hrách už jen stručně: Overcooked: Gourmet Edition, překvapivě zábavná coop rychlovka o vaření, Dear Esther – tajemná adventura, nebo chcete-li “simulátor chození”, rozhodně stojí za zkoušku. Dále pak The Escapists – zde se pokusíme o útěk z vězení, Mugsters, Yoku’s Island Express a nakonec Renowned Explorers: International Society. Za nás pěkná řádka her, která určitě na chvíli zabaví. Hry se na Origin Access objeví již 20. srpna.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button