AnimeNovinky

Vyšel announcement trailer na 3. řadu anime Dr. Stone | Novinka

Jsou věci, které si pokračování zaslouží a anime Dr. Stone mezi nimi je. Stejně je ale překvapující, že se už nyní představil trailer na další sérii, když druhá ještě ani neskončila. Má sice mít pouhých jedenáct epizod, ale i tak je představení další série rozhodně netypické. Termín, kdy začne Dr. Stone vycházet, ještě není znám, ale vzhledem k tomu, že druhá série začala minulý měsíc, můžeme se domnívat, že třetí řada dorazí někdy na začátku zimy 2022.

Neznáte Dr. Stone?

Svět tak jak ho známe skončil a přeměnil celou populaci na kámen, včetně hlavního hrdiny jménem Senku. Ten má ale štěstí a po několika tisících letech, kdy na něj kape korodovaná voda, je oživen. Další velké štěstí je, že Senku je supergénius, který pochopil snad všechny zákony fyziky a chemie, které kdy byly objeveny. Jak tedy stvoří látku, díky níž by mohl probudit zbytek lidstva a dát mu tak novou naději? To se dozvíte, pokud zkouknete toho geniální vědecké šónen anime.

Anime je skvělé především proto, že můžete sledovat obnovu postapo civilizace z úplně jiného pohledu, než jste zvyklí. Samozřejmě zombie apokalypsy, trifidi a další jsou fajn, ale zastavit koloběh celé planety na tisíce let? To se jen tak nevidí. Anime jsme vám doporučovali i v našem tipu na víkend, více můžete najít zde. Já vám jenom mohu říct, že s tímto seriálem čas vážně neztratíte.

Zobrazit více

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button