NovinkyPC

Staňte se tím největším stavitelem lodí v Ship Builder

Vývojář President Studio přišel s lahůdkou, která vám přiblíží krutý život mořeplavců snad víc, než spousta dalších her s touto tématikou. Začnete v malém doku, kde budete mít svou malinkou loděnici, ve které budete stavět první malé čluny. Jak se ale bude vaše loděnice rozrůstat, tak začnete vyrábět větší a větší lodě, než konečně přijdete k těm legendárním. To vše nabízí tento simulátor Ship Builder

Jakmile totiž postavíte nějakou tu legendární loď, budete mít i příležitost se s ní plavit po různých mořích i oceánech. K tomu připočtěte i vztahy, které můžete navázat jak s domorodci na druhé straně ostrova, tak i s piráty, kteří právě ony domorodce utlačují. Každopádně s jedním z nich budete určitě obchodovat, což také pomůže růstu vaší loděnice.  

Lodě můžete také vylepšovat pomocí různých sošek nebo znaků. Ty si buďto vyrobíte nebo je nalezete při jednom z vašich mnoha průzkumů. Což také zvyšuje cenu lodi, kdybyste ji chtěli prodat. Navíc nemusíte lodě stavět sami. Můžete se totiž spojit s dalšími třemi hráči a kooperovat tak při růstu vašeho loďstva a kdo ví, třeba se jednou stanete i vládcem všech moří!  

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button