NovinkyPCPS4Xbox One

Chystaný patch pro FIFA 20 neopraví zásadní chyby v kariérním módu

Nedávné vydání Fify 20 provází jeden problém za druhým, tedy alespoň v kariérním módu. Tvůrci z EA jsou si daných problémů vědomi a dle svých slov na jejich opravě pracují. Nejsou ale schopni potvrdit, kdy tomu tak bude. S jistotou vyloučili i následující patch.

Seznam chyb je přitom opravdu dlouhý. V kariérním módu se například stává, že i nejsilnější týmy končí na chvostu tabulky. Dále se zde objevují glitche, při kterých se hráči při editaci dostávají na úplně jiné pozice, na ulitmátní obtížnost jste schopni porazit tým o 7 gólů nebo se vůbec nespustí Evropská soutěž.

Correy Adress, který zodpovídá za komunikaci s komunitou se k situaci vyjádřil na svém Twitteru: “Jsem si plně vědom toho, že toto nechcete slyšet, ale zároveň vás nechci nechat bez odpovědi. Prioritizujeme a tlačíme tyto problémy s velkou naléhavostí, takže snad budeme schopni brzy sdílet víc.”

Adress zároveň nebyl schopen poskytnout časovou osu. První patch je ale dle jeho slov už hotový, takže změny pro kariérní mód nemohou být přidány.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button