NovinkySeriály

Netflix zveřejnil 5 anime novinek pro rok 2O21!

Před několika málo hodinami proběhl dopolední live stream Netflix anime festivalu 2020 s názvem The Future of Anime, Together. Obsahoval panelovou diskuzi špičkových tvůrců jako Mari Yamazaki (Manga Writer), Shuichiro Tanaka (David Production Producer), a Taiki Sakurai (Netflix Anime Chief Producer).

Netflix tímto live streamem představil všem předním fanouškům anime 5 nových seriálů mířících na platformu v roce 2021. Zároveň také potvrdil již dříve ohlášené pecky jako jsou Vampire in the Garden, Pacific Rim: The Black, Trese, B: The Beginning Succession nebo, mnou nejvíce očekávaný, Resident Evil: Infinite Darkness.

Co na ně říkáte?

Rilakkuma´s Theme Park Adventure

Seriál líčí den plný různých incidentů a setkání, ke kterým dochází, když si Rilakkuma, Korilakkuma, Kiiroitori a Kaoru hrají v zábavním parku, který se má brzy zavřít.

Thermae Romae Novae

Anime na motivy velmi populární mangy od Yamazaki Mari.

High-Rise Invasion

Jedná se o děsivý a šílený příběh, zpracovaný podle mangy Miury Tsuiny (Ajin) a Takahira Oba (Box!), o boji o přežití na střechách podivných mrakodrapů.

Thus Spoke Kishibe Rohan

Tato série se skládá ze čtyř podivných epizod, které Kishibe Rohan, umělec z mangy JoJo’s Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable, viděl a slyšel na místech, které navštívil během svých cest.

The Way of the Househusband

Co se stane, když se největší padouch Yakuzy rozhodne opustit řemeslo a stát se manželem na plný úvazek?

Pro úplnost ještě dodám, že nechyběl ani teaser na nového Spriggana…

Zobrazit více

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button