NovinkyPC

Kakao Games přichází s novou survival peckou! | Novinka

Survival her není nikdy dost. Zvlášť, když se jejich vývoje chytí společnost, jako je Kakao Games. Tahle jihokorejská partička, patřící pod již notoricky známé vydavatelství Kakao, se specializuje na vývoj a publikování her pro PC, mobilní telefony a VR. Co se však stane, když Kakao Games spojí síly s Reality MagiQ na jejich nově vznikajícím online konceptu? Nepřeberné množství možností v multiplayer hře o přežití v opuštěné zemi jménem Dysterra.

Aspoň taková je teorie. Oba herní titáni plánují realizovat výběrové řízení k prvnímu globálnímu testování hry. Hráči, kteří se chtějí zúčastnit testovací verze hry Dysterra, se mohou registrovat na stránkách Steam Store. Vybrané účastníky pak budou vývojáři kontaktovat samostatně. Alfa test by měl probíhat od 18.března po dobu čtyř dnů. Kakao Games si od tohoto testování slibuje kvalitní zpětnou vazbu za účelem vychytání všech nedostatků ve hře. Ostré spuštění je totiž naplánováno ještě na letošní rok.

Dysterra slibuje geniální vizuální zážitek plný vzrušujících herních konfliktů a ekologických katastrof v takové síle, jako má hra Unreal Engine 4. Mimo crafting materiálu, jako jsou oblečení nebo zbraně (ať už klasické nebo ultra futuristické), vás čeká i zabíjení zvěře pro získání potravy. K přežití budete potřebovat také vlastní bydlení. Dysterra nabízí 16 různých částí pro stavbu krytu, díky kterým bude vaše obydlí jedinečné a bezpečné.

Zúčastníte se hledání nejvíce vyvinutého energetického minerálu Terrasite na hroutící se Zemi?

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Back to top button