NovinkyPC

V DLC pro DOOM Eternal se postavíme starověkým bohům!

Je zde někdo komu bychom museli představovat pojem DOOM? Je zde někdo (kromě mě) kdo nikdy nehrál žádnou DOOM hru? Dobře, poté co začátkem tohoto roku konečně Eternal vyšel, v celém herní světě se nemluvilo o ničem jiném. Ti skalní, opakovaně zapínali tuto metalovou řežbu démonů znovu a znovu a čekali na slibované DLC. A to je teď venku, a opět to vypadá na pořádnou nálož! Hudební i tu herní!

Víc brokovnice, víc cacodémonů, víc zábavy!

První část příběhového rozšíření se nám představuje v působivém traileru. Nechybí ani tématická hudba, která sérii doprovází od nepaměti. Smutnější už je momentálně nedorozumění mezi Gordonem a Bethesdou a proto si hudební pecky vychutnávejte jak to jen jde. A co nás vůbec čeká?

Další nálož démonů, další nálož glory killů, další nálož smooth gameplay akce. Pár záběrů dokonce ukazuje slayere pod vodou a vypadá to, že v bezpečí před ním není ani vodní živočich. Nebo démon?

Nové lokace, nové skiny

Ancient Gods Part One DLC přináší do hry 3 nové lokace. Bude se jednat o vodní plošinu UAC Atlantica, bažiny Blood Swamps a sněžnou krajinu The Holt. S novým dílem přišly i skiny. Jednorožčí skin samozřejmě zaujal všechny a DLC nezůstává pozadu. Ihned po zakoupení dodatku, případně pokud vlastníte Year One Pass, obdržíte nový Maykr Slayer Master Collection. Samozřejmě pokud během procházení nových levelů budete mít chuť na prozkoumávací toulky, po dokončení secretů můžete kompletovat i další skiny.

DLC vyšlo 20.října pro PS4, PC, Xbox one a Google Stadia. Tak jak? Vydáte se na slayerovo dobrodužství ještě jednou?

Zobrazit více

Jacob

Hry jsou jediným místem kde člověk dokáže vypnout a nepřemýšlet nad smrtí brouka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button