Naši partneři

Společnost CENEGA CZECH se již od roku 1996 zabývá velkoobchodní distribucí videoher pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch a další platformy. V našem portfoliu naleznete také licencované zboží s herní tématikou Good Loot.

Společnost CENEGA CZECH zastupuje v České republice a na Slovensku kompletní portfolio produktů několika renomovaných herních vydavatelů, které se řadí k absolutní špičce v oblasti herního průmyslu – jako je Bethesda Softworks, Sega, Capcom, Warner Bros., Square Enix, Take 2 nebo Bandai Namco. Mezi naše odběratele se řadí například JRC Gamecentrum, Xzone, Alza, Datart a další prodejci.
www.cenega.cz

Herní zastoupení HYPE spolupracuje na lokalizaci jak velkých herních pecek, tak menších indie her světových vývojářských studií, můžeš tak hrát svůj oblíbený titul i s českými titulky. Mezi zastoupené značky patří například 505 Games (Death Stranding), Modus Games, GameMill Entertainment (Cobra Kai), Microids (Asterix & Obelix, Garfield), Fireshine Games (Worms, Sniper Elite; dříve jako Sold Out), Merge Games (Northgard) a další.

Díky HYPE se můžeš v ČR a na Slovensku setkat i s herním příslušenstvím značek Bigben Interactive, Nacon a Konix Interactive pro PC, PlayStation, Xbox i Switch, retro herními konzolemi Evercade nebo ulovit cosplayerské kachničky TUBBZ.
https://hype.cz/

CREW, světové komiksy česky, je první české nakladatelství komiksů a mangy. Můžeš si díky nim přečíst v češtině americké Marvel a DC komiksy, krásně ilustrované komiksy evropského typu, nebo z japonštiny přeložené série mangy, jako třeba Naruto, One-punchman, Berserk, Pokémon a další. Ročně zvládnou okolo 200 titulů! Děkujeme za recenzní kusy ♥️.
www.crew.cz

GENESIS bylo v Evropě představeno roku 2011 jako herní značka zaměřená na myši, klávesnice, headsety, gamepady a další příslušenství. GENESIS poskytuje hráčům příslušenství vysoké kvality v rozumných cenových relacích. A je nutno dodat, že je jednou z prvních značek na trhu, které se to opravdu povedlo. O to zajímavější je pak fakt, že se značka GENESIS neustále rozrůstá a rozšiřuje o další herní příslušenství!
www.genesis-zone.com

Esportovní studentská asociace je celorepublikový meziuniverzitní spolek, který slouží jako networkingová platforma pro studenty a vysoké školy v ČR, jejímž účelem je provozování a poskytování kompletní infrastruktury pro univerzitní 3E ligu v počítačových hrách.
www.esportsa.cz

Jsme Comgad – Computer Games Distribution. Naše firma vznikla roku 2002 jako česká pobočka polské společnosti CD Projekt. Od května roku 2010 operujeme na českém a slovenském trhu samostatně, stále však pracujeme dle stejných, časem prověřených zásad a principů. A právě díky nim jsme nedílnou součástí českého a slovenského herního trhu a jednou z největších sil, která jej mění a utváří.
www.comgad.cz

Měsíčník s patnáctiletou tradicí, který se zaměřuje na současné popkulturní fenomény s důrazem na fantasy, v menší míře na sci-fi, horor a historii. Obsah časopisu je rozčleněn do šesti sekcí: filmová, literární, herní, historicko-mytologická, fanouškovská – tzv. Geekzónu a povídková. Charakteristické jsou pro magazín graficky nápaditý design a vzdušný zajímavý layout. Pevnost vychází ve dvou mutacích: Pevnost a Pevnost Plus s knižní přílohou. Dostupná je také v elektronické verzi.
www.pevnost.cz

Jsme parta mladých lidí, které baví organizovat turnaje pro širokou veřejnost. Vše to začalo úplně nevinně, skoro jako pouhá legrace, nyní se však můžeme pochlubit desítkami úspěšných turnajů, které máme za sebou. Dopředu nás žene především naše vášeň a láska k organizování a zábavě! Našim cílem je tvořit turnaje na profesionální úrovni pro všechny hráče ze všech koutů naší planety, a to za přijatelné ceny a se spoustou zábavy a zážitků.  Dále však také chceme sjednotit herní komunitu v Ostravě a širokém okolí. Přijďte si zasoutěžit ve hře CS:GOLOLStarcraft 2HearthstoneClash RoyaleWarcraft III.:ReforgedTeamfight Tactics a dalších! 
www.ovachamp.cz

Planeta9 je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.
www.planeta9.cz

Nakladatelství Golden Dog se zaměřuje na horor, thriller, detektivku a další žánrovou literaturu. Jedním z cílů je podpořit české hororové autory a vydávat je pod jednotnou značkou a spojit je tak v soběstačnou a fungující skupinu.
www.goldendog.cz

Nakladatelství Epocha ve stávající podobě existuje a vydává od října roku 2002. Edice Fantastická Epocha se specializuje na žánry fantasy, scifi, detektivka a horor a vychází v ní především knihy českých autorů. Nejznámější tváří nakladatelství se bestsellerista František Kotleta, v nakladatelství pak vycházejí také autoři jako Roman Bureš, Kristýna Sněgoňová nebo Michaela Merglová. Kromě toho je nakladatelství známo také svými většími projekty, mezi něž patří série Kladivo na čaroděje a také nová série Legie, kterou společně tvoří František Kotleta a Kristýna Sněgoňová.
www.epocha.cz

Back to top button