Novinky

Nová mapa Streets of Tarkov má brutální atmosféru

Pokud je tu něco, co mám na hrách opravdu rád, jsou to brutálně propracované mapy v střílečkách plné detailů. Proto taky hraji HUNT: Showdown a Escape From Tarkov, které jsou jich plné. No a právě do Escape From Tarkov konečně míří nejnovější patch s číslem 0.13, který by měl přinést dlouho očekávaný wipe a mapu Streets of Tarkov.

Na tu hráči této hry čekají již více než dva roky a tak není divu, že na fórech najdete tunu připomínek k jejímu vydání. Ty ale konečně umlčel nejnovější gameplay trailer odhalující obsah patche, který by se měl objevit spolu s wipem serverů dnes nebo zítra a změnit tak kompletně pravidla hry. Jestli to tak ale opravdu bude nikdo neví, protože vývojáři dosud nepotvrdili datum vydání a nevydali ani oficiální patchnotes.

Dnešní / zítřejší datum je tak vlastně odvozeno jen od faktu, že se má spustit twitch drop event pro Escape From Tarkov a všem přijde jako hloupost spouštět event těsně před wipem všeho (což je samozřejmě logické). Na co se tedy hráči mohou v nejnovějším updatu těšit kromě nové mapy Streets of Tarkov plné opuštěných ulic, vyrabovaných obchodů a zlikvidovaných vozidel?

Hlavně na nové zbraně jako je vysoce očekávaný AUG bullpup, SR-2 submachine gun, RSh-12 assault revolver a přídavné granátomety GP-34 a M203. Doplňuje je samozřejmě i dostatek nových dílů pro vaše pušky a další tuna vybavení včetně nového obchodníka. Více už ale v následujícím traileru.

EDIT: Na serverech Escape From Tarkov právě probíhá aktualizace a hra je tak nedostupná na následujících 6 hodin. To víceméně potvrzuje aplikaci nejnovějšího updatu!!!!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button