NovinkyPCPS4SeriályXbox One

Hunt: Showdown se dočká vlastního seriálu!

Temný a drsný svět Hunt: Showdown se dočká vlastního live-action seriálu na kterém bude pracovat studio Crytek spolu s připravovanou, prémiovou streamovací platformou Binge! Na té časem najdeme vícero originálních sérií a filmů inspirovaných právě herními světy a tvůrci herního obsahu. To nejdůležitější ale je, že jednou z prvních sérií bude právě Hunt: Showdown jenž se odehrává v Louisianě z roku 1890. Lovci se v ní předhání v lovu nechutných monster o to, kdo získá cennou odměnu, nebo ztratí svůj život spolu se svými parťáky v boji proti konkurenčním týmům.

Připravovaný seriál bude streamován exkluzivně na Binge.com a my se tak dočkáme live-action zpracování tohoto unikátního horrorového projektu plného akce a násilí. O kvalitní zpracování seriálu se pak postarají Avni Yerli, Faruk Yerli a Pascal Tonecker z Cryteku jako executive producenti spolu s Allanem Ungarem a Vince Talentim z Binge.

Vždycky jsme věděli, že Hunt: Showdown by byl skvělým základem pro temnou live-action sérii plnou akce. Svět Huntu je prostě temný, drsný a dokáže vás plně pohltit. Máme tunu materiálu pro spoustu příběhů, které bychom vám chtěli zprostředkovat. Už teď se nemůžeme dočkat toho až uvidíme, co tým z Binge.com dokáže! Avni Yerli zakladatel a spolumajitel Cryteku 

Vincent Talenti, producent z Binge pak dodal, že: “Hunt: Showdown je adrenalinovou survival hrou s neuvěřitelným lore, který si vyloženě říká o live-action zpracování. Už teď se nemůžeme dočkat až se naši sledující budou moct setkat se svými lovci a monstry tváří v tvář i mimo hru!

Jsme neuvěřitelně nadšení z toho, že jsme se dohodli s Crytekem o spolupráci na této sérii. Svět Hunt: Showdown objevuje stále více nových hráčů, kteří se do něj velice rychle zamilují. O to více se těšíme na to, až jim ukážeme co jsme si připravili! Allan Ungar

Streamovací platforma Binge.com bude zdarma dostupná všem již na začátku roku 2022 a to pro všechna zařízení od TV po mobily, PC a konzole. Co na to říkáte? Pustíte se do světa Hunt: Showdown i na vašich televizních obrazovkách, nebo vás spíše zajímá jiný žánr?

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button