HryNovinkyPC

Haunted Chocolatier je pokračování uspěšného Stardew Valley!

Zvěsti o tom, že jediný vývojář z ConcernedApe chystá nový titul už se internetem chvíli šíří. Tentokrát nám Eric Barone poskytl oficiální early access trailer, ve kterém představuje svůj nový projekt s názvem Haunted Chocolatier. Eric upozorňuje, že je opravdu teprve v rané fázi vývoje. Trailer sice vypadá, že by se titul dal už pomalu hrát, opak je však pravdou. Erik stav svého projektu vtipně přirovnal k masu a bramborům. Obojí už má poměrně připravené, ale stále mu chybí omáčka a koření. Stejně jako Stardew Valley je i Haunted Chocolatier projekt jednoho člověka, proto se může vývoj ještě nějaký ten čas táhnout. Stardew Valley však byl i tak bezesporu výbornou hrou a pokud Chocolatier dopadne podobně, máme se opravdu na co těšit.

Haunted Chocolatier z nás udělá majitele továrny (nebo spíš hradu) na čokoládu. Osobně zde vidím velkou inspiraci z filmu Karlík a továrna na čokoládu, jelikož se nejedná jen tak o obyčejnou fabriku na naši oblíbenou laskominu. Továrna je plná duchů a neprozkoumaných zákoutí. Dle traileru se však zdá, že se nejedná o zlé duchy, ale že budou spíš našimi spojenci. Další naší povinností bude i hon za novými ingrediencemi pro naše laskominy. Trochu očekávám podobné experimenty a kombinace chutí, jako jsme mohli vidět v již zmiňovaném filmu.

Eric na oficiálních stránkách uvedl, že tentokrát chce upustit víc uzdu své fantazii. Stardew Valley byl v pokročilé fázi vývoje svázaný pravidly světa a mnoho nápadů již Eric nemohl implementovat. Tentokrát má před sebou čistý list a dle jeho slov je nadšený z toho, kolik možností má znovu k dispozici. Bohužel, zatím nemáme datum vydání a sám Eric se neodvažuje nám ho ani přiblížit. Těžko se mu divit, přece jen celý projekt táhne sám. Držíme mu však palce a osobně se nemůžu dočkat dalšího dobrodružství v Ericově úžasném světě!

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button