NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Gotham Knights má konečně datum vydání

Akční dobrodružný titul Gotham Knights od společnosti WB Games Montreal se konečně dočkal pevného data vydání. Podle oficiálního Twitter účtu se dočkáme ještě letos a to 25. října. Zatím nebyly odtajněny žádné další podrobnosti kromě výzvy, aby se hráči oblékli na zcela nové dobrodružství. Titul vyjde na PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Hra vykresluje situaci v Gothamu po “údajné” smrti Batmana. V Gothamu je tedy třeba obnovit pořádek, protože zločinci mají pré. Úlohy strážců města se zhostí hratelné postavy Robina, Nightwinga, Batgirl a Red Hooda. Každý z nich má svůj vyhraněný styl boje a své jedinečné dovednosti. Zahrát si můžeme sólo nebo s kamarádem v kooperaci, kdy každý bude ovládat jednu z postav. Otevřený svět dává spoustu příležitostí jak se vyblbnout.

Už v roce 2020 bylo oznámeno posunutí titulu na rok 2021. To se bohužel nesplnilo a snad se ho tedy konečně dočkáme v letošním roce. Jestli se vývojářům podařilo vyladit většinu chyb, tak věřím tomu, že Gotham Knights bude absolutní pecka.

Gotham Knights nejsou jediný titul, který se konečně dočkal oficiálního data vydání. Těšíte se na futuristické sci-fi RPG Dolmen?

Zdroj
Foto: Warner Bros Montreal

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button