HryNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Do Watch Dogs: Legion přichází obrovský patch 1.16

Tento velký update Watch Dogs: Legion je vlastně takové DLC. Objeví se v něm i nová postava jménem Mina Sidhu. Ubisoft sám ji popisuje jako osobu, jejíž speciální OMNI Optik jí umožňuje ovládat nepřátele. Do hry také přibude nová mise, která se jmenuje Swipe Right. DLC je možné koupit samostatně, nebo jej získáte automaticky, pokud máte zakoupený Season Pass.

Do hry díky DLC přibydou dva noví operativci zdarma. První se jmenuje DJ a druhý First Responder. Přijdou také s vlastní sadou speciálních dovedností a zbraní, které si budete moci vyzkoušet. Pokud hrajete Watch Dogs: Legion online, přibydou vám do hry také tři mise jménem Meltdown, Dysfunction a Reposession.

V Meltdownu klan Kelley zabil čtyři zaměstnance společnosti Tidis. Všechno svědčí o tom, že se tak stalo kvůli experimentální plazmové zbrani. V Repossession získal Albion mezipaměť datových jednotek patřící původnímu DedSec a plánuje s ní odhalit všechny aktivní DedSec agenty. V Dysfunction se objeví dva hackeři klanu Kelley a zničí soudní systémy. Mise tedy vcelku zajímavé.

Zároveň se dočkáme několik desítek oprav a to na všechny hratelné platformy. Tedy PC, PS4 a PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Google Stadiu. Všechny připravované opravy naleznete zde. Připravte se znovu proniknout do světa technologií a stealthu, protože pokud všechny opravy proběhnou tak, jak mají, tak bude hra konečně pořádně hratelná.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button