NintendoNovinky

Assassin’s Creed: The Ezio Collection již brzy na Switch

17. února dorazí na Nintendo Switch tři díly Assasin’s Creed: The Ezio Collection. Ty obsahují ty nejoblíbenější díly celé série, tedy kompletní Eziovu trilogii. Jmenovitě se jedná o hry Assasin’s Creed 2, Brotherhood a Revelations. Pro předplatitele je navíc hra dostupná už za 39,99 dolarů (cca 820 korun). Kromě těchto tří her kolekce obsahuje i dva krátké animované příběhy Assasins’s Creed Lineage a Embers.

Lineage obsahuje tři krátké filmy, které slouží jako prequel k příběhu Assassin’s Creed 2 a zkoumají příběh Ezia a jeho rodiny před událostmi ve hře. Assassin’s Creed Embers nám ukazuje naopak příběh Ezia jako vysloužilého člena řádu asasínů, který žije poklidným životem na venkově v Toskánsku.

Pro vás, kteří tuto sérii znáte, ale nevíte o čem by mohla být Assassin’s Creed: The Ezio Collection, je tu pro vás krátké shrnutí. Ve všech třech dílech budete hrát za asasína Ezia Auditore da Firenze – florénského šlechtice, který se přidá k řádu asasínů v nekonečném boji proti templářům. Děj prvních dvou dílů se tak odehrává v Itálii v 15.-16. století. Setkáte se s historickými postavami jako Niccolo Machiaveli, Leonardo da Vinci nebo Cesare Borgia. Jediným cílem je porazit templáře a zachránit svět. Třetí část (celkově čtvrtý herní díl) Assassin’s Creed Revelations se poté odehrává v Osmanské říši, kdy opět s Eziem musíte odhalit dávné tajemství minulosti. No a do toho připočtěte prastarou rasu, dávné bohy a parkour.

Přiznejme si, kdo by se nechtěl prohánět v dávno zapomenutých časech, zabíjet co se mu zlíbí a u toho si proskákat cestu kamkoliv?

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button