NovinkyXbox OneXbox Series X

Xbox Gold – únor: Vražedná konspirace a běh o život

I tento měsíc nám Microsoft nabídne celkem 4 hry v rámci Xbox Gold – únor. A i tentokrát nás čekají 2 hry na starší konzole a dvě pro novější. V první hře budete mít možnost vyšetřit krádež uměleckého díla a přijít na kloub vražedné konspiraci. V další hře pro změnu poběžíte o život a budete létat vzduchem. Poté dostanete šanci zachránit plovoucí město a nakonec ovládat život hmyzu. No nezní to zajímavě?

První hrou pro Xbox One a Xbox Series X/S je Broken Sword 5: The Serpent’s Curse. Dostupná bude od 1. do 28. února. Opět se setkáme se známou dvojicí Američanem Georgem Stobbartem a francouzskou novinářkou Nico Collard, kteří se tentokráte snaží vyřešit krádež uměleckého díla. Během svého pátrání ovšem narazí na vražedné spiknutí s kořeny staršími než je samotné psané slovo.

Na Xbox One a Xbox Series X/S patří i Aerial_Knight’s Never Yield. Získat ji můžete mezi 16. únorem a 15. březnem. Jedná se rychlou side-scrollovou 2D hru ve které se vžijete do role Wallyho, záhadné postavy, která je stále v pohybu, ať už běží či skáče. Hra vám nezabere víc času než sledování akčního filmu, takže je ideální pro ty co nemají mnoho času na hraní.

Jednou z her, které můžete hrát na Xbox 360 díky zpětné kompatibilitě, je Hydrophobia. Dostupná bude od 1. do 15. února. Hlavní hrdinka Kate využije svých inženýrských schopností v boji proti teroristům, kteří napadli její plovoucí město. V této survival hře z pohledu třetí osoby použijete vodu jako zbraň, abyste zachránili svůj domov.

Poslední hrou tohoto měsíce je Band of Bugs. Zdarma bude od 16. do 28. února. V této strategické hře se postavíte v boji proti různým druhům brouků. A v módu Spider Hunt se dokonce můžete postavit i kamarádů, abyste konečně zjistili, kdo je lepší stratég.

Tak to byly hry v rámci Xbox Gold – únor. Celkem slušná nabídka, i když už jsme zažili i lepší.

Zdroj
Foto: Microsoft Store

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button