NovinkyPC

MOBA Overprime začíná hypovat hráče

Vývojářské studio Netmarble F&C se nám rozhodlo představit během posledního týdne hned dvě ukázky ze své blížící se hry Overprime. Tato novinka slibuje kromě klasických arénových bitek i důraz na taktiku, kdy vám nemá stačit pouze nepřítele zmlátit. Overprime má hráče nalákat nejenom svým pojetím, ale i grafickým vyobrazením. Samozřejmě nás bude čekat hned několik zajímavých hrdinů. Každý z nich bude mít k dispozicí jedinečné schopnosti a bojové techniky, které mohou ovlivňovat i předměty, kterými ho vybavíte.

Hra také bude navíc nabízet speciální tréninkovou arénu, ve které si budete moci všechno vyzkoušet. Je také přislíbeno, že do hry budou postupně přibývat další a další hrdinové. Ony souboje navíc budou probíhat v klasickém formátu 5 vs. 5. Dočkáme se tedy dalšího League of Legends nebo Doty 2? Těžko říct. Ale pokud jsou vám už teď postavy a prostředí něčím povědomé, je to tím, že vycházejí ze zaniklé MOBA hry Paragon od Epic Games. Epic totiž po ukončení projektu uvolnil kompletně všechny herní assety a dodnes je nabízí všem, kteří chtějí postavit svou vlastní hru na Unreal Engine.

Ještě letos tak uvidíme, jak se korejský tým z Netmarble popere se hrou s kterou měl potíže i samotný Epic! My u toho rozhodně nebudeme chybět a co vy?

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button