NovinkyPS4

Do Black Desert přichází pirát s velkými sny a sílou vln

Corsair přichází do Black Desert Online a je to jeho 23. třída. Do hry přichází postava, která vládne sílou moře, což u korzára není až tak překvapivé. Elegantní, hláškující pirát se spoustou příběhů se po bojišti pohybuje rychle a pomocí vln smete jakéhokoli nepřítele. Tak co nám nová třída kromě nespoutané síly oceánů nabídne?

Korzár používá dvě zbraně, které mu propůjčují zvláštní schopnosti. Předně je to Serenaca, flexibilní čepel, která se dokáže zvětšovat podle libosti. Korzár je melee bojovník, který se po bojišti pohybuje ladně a rychle a překvapí svého nepřítele čepelí v nejmíň očekávaný okamžik. Druhou „zbraní“ je Mareca, která Korzárovi propůjčuje tajemné síly moře. Díky tomu se dokáže Korzár proměnit v mořskou pannu (nebo vílu?). V této podobě drtí své nepřátele obřími vlnami a pomocí Dream Whales poráží své nepřátele s lehkostí. Díky svému spojení s mořem se ve vodě pohybuje rychleji než jiné třídy a vydrží déle pod vodou. Pokud vás tato třída zaujala, jistě vás potěší, že již nyní je možné si ji „předvytvořit“ (původní termín je Pre-creation). Kdy se třída opravdu dostane do hry je zatím ve hvězdách. Na oficiálních stránkách Black Desert naleznete více informací včetně Korzárových historek. Tak co, odoláte volání moře?

Pokud ještě nemáte dost našich článků, máme tu pro vás exkluzivní rozhovor s Viva la Dirt League. Samozřejmě vám i tento týden přinášíme další díl aniMAGu. A na závěr si můžete nostalgicky zavzpomínat na Java hry.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button