NintendoNovinkyPCPS4

Persona 4 Arena Ultimax se ukáže už tento měsíc

Bojová videohra od společnosti Atlus a Arc System Works má pro spoustu hráčů své čestné místo. Aby taky ne, když verze pro PlayStation 3 se představila už v roce 2013 a verze pro Xbox 360 jen o rok později. Nyní se dočkají i uživatelé PC, PlayStation 4 a Nintendo Switch. Persona 4 Arena Ultimax dorazí už 17. března.

V druhé půlce března se tedy podíváme do drsného světa, kde se počítá každá rána. Kromě základní hry budou k dispozici také všechna DLC jako třeba Episode Adachi. K tomu také tři nové postavy a duální zvuk. Japonština a angličtina.

Děj se odehrává prakticky ihned po skončení příběhu Persona 4 Arena. Město Inaba zahalila rudá mlha a bojovníci se musí spojit se skupinou Shadow Operatives a postavit se nepříteli Sho Minazukimu.

Původní zpracování kritika ohodnotila kladně a mnozí dokonce prohlásili, že Persona 4 Arena Ultimax bylo lepší než její předchůdce.

Na přípravu máte něco málo přes dva týdny. Ale předobjednávku lze udělat už nyní, stačí pár klikanců na Steamu.

A co říkáte na naši recenzi pro hru Elex II? Třeba vás přesvědčí o kvalitách hry.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button