NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Dying Light 2 rozjedete i na old-genu

Čím více nám vychází nové hry, tím více se konzolisté dostávají do stejných pozic jako pc hráči. Dřív bylo skoro nemyslitelné, aby se na konzolích hráči vůbec obávali, jakým způsobem jim hra poběží. Konzole bývala zárukou, že za rozumné peníze si koupíte krabičku a nebudete mít problém se spuštěním jakékoliv hry. Nějaké minimální nároky nebo FPS… kdepak. Jenže, poslední zkušenosti nám dávají jasně najevo, že s příchodem next-gen konzolí, se budou muset studia ještě hodně snažit, aby se zavděčili i hráčům, kteří jsou stále věrní svým starším miláčkům. Dying Light 2 je ale výjimka.

Next-gen nebo old-gen, Dying Light 2 dont give a fu…

Když už máme hrát zombie mlátičku, která hlavně během combatu, bude vyžadovat, mimo našich reflexů, stabilní framerate. Sekání hlav a sekání obrazu je trošičku něco jiného. Jestli tyhle problémy řešit nechcete, pravděpodobně dneska ladíte své NASA PC, případně next-gen konzole pro launch dalšího pokračování Dying Light 2. Jenomže… co když nám pořád u televize nebo monitoru stojí konzole PlayStation 4, Xbox One? Don’t worry guys. Techland nás nenechal na holičkách a i za roky našeho čekání si dali záležet na technickém stavu hry i pro starší konzole. Hra běží výborně, FPS drop bychom potkat neměli, zatím vše nasvědčuje tomu, že toto nebude Cyberpunk 2077 (2.)

Dying Light 2 je už za rohem

Já chápu jak moc velký hype právě prožíváte. Dying Light 2 si prošel svým peklem, skoro to vypadalo, že hra ani nevyjde, pak ten odklad a tohle s tímto. A teď navíc nás Techland vlastním videem ujišťuje, že si hru vychutnáme i na old-genu. Jestli se klepete nedočkavostí, ta nejlepší zpráva je tu. Hra oficiálně vychází už v pátek 4. 2. 2020 pro PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One i Xbox Series S/X. Nic nám už nebrání, vrhnout se do obřího City a zjistit, co se tam ksakru děje. Připraveni?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Tom
Host
Tom
1 rok před

Hra se neodehrává v Harranu. 😉

Jan "White Rabbid" Kőrmendy
Člen
Reply to  Tom

Děkujeme za upozornění 🙂 opraveno, redaktora upozorním 🙂

Back to top button