ExkluzivněNovinky

Rekapitulace novinek od BANDAI Namco

Little Nightmares II je atmosférická adventura, která obdržela cenu Best Switch Game na Gamescom Awards stejně jako ocenění za trailer, Best Trailer / Presentation, který odhalil nový grafický vzhled hry a další nebezpečné pasti a groteskní příšery, které na hráče v druhém díle čekají.

Hra Little Nightmares II vychází 11. února. 2021 pro PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC Digital a později v roce 2021 pro PlayStation 5 a Xbox Series X s bezplatnou aktualizací pro majitele verze PlayStation 4 nebo Xbox One.

SCARLET NEXUS je nové akční RPG, které před nedávnem odhalilo svůj zbrusu nový trailer, který nám ukázal novou postavu Hanabi, její schopnosti a možnosti jak jimi potlačit protivníky.

Nejnovější trailer pro hru The Dark Pictures Anthology: Little Hope nám dovolil nahlédnout na to, jak důležité bude, se rozhodnout správně. Zkuste si exkluzivní interaktivní trailer a zkuste jestli přežijete.

K oslavě 25. výročí série ACE COMBAT™ představuje Katzutoki Kono ředitel značky ACE COMBAT záběry z plánovaného DLC, které přijde během podzimu roku 2020. DLC bude obsahovat další tři letadla ASF-X Shinden II, XFA-27, and CFA-44 Nosferatu, nové zbraně, vzhledy, emblémy a také novou úroveň “Casual Easy”.

Captain Tsubasa: Rise of new Champions je hra založená na nejznámějším sportovním japonském anime všech dob je nyní k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4 a PC. Hráče čeká inspirativní cesta Tsubasy Ozory, skrze příběhový režim, který je přivede na turnaj National Middle School kde prožijí epické fotbalové zápasy.

Project Cars 3 je již k dispozici a vítá novou kapitolu závodních her, která přináší veškerou autentickou vášeň a vzrušení ze světa motoristických závodů. K dispozici na PlayStation 4, Xbox One a PC. Užijete si nový zcela přepracovaný mód kariéry a mnohem více, ale to se dozvíte již brzy v naší recenzi.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button