NovinkyPC

Dark Pictures: Little Hope dostává release date

Supermassive Games dnes oznámili, že druhá epizoda z osmidílné antologie The Dark Pictures bude k dostání 30. října. Little Hope měla být vydána toto léto, ale kvůli pandemii COVID-19 muselo studio vydání odložit.

Little Hope je pokračováním Man of Medan, ale má úplně jiné zaměření a příběh. Přesuneme se ze strašidelných lodí do starého města v Nové Anglii se zlověstnou historií čarodějnictví.

Naštěstí opět nebudete muset hrát sami. Stejně jako u Man of Medan má i Little Hope divadelní střih pro jednoho hráče, sdílený příběh pro dva hráče a offline filmový noční režim pro 2-5 hráčů. Těšte se na spoustu rozhodování založeného na příběhu a na několik krutých jumpscarů.

Little Hope lze zakoupit jako samostatnou epizodu nebo jako součást svazku. K dispozici je také kolekce The Dark Pictures Anthology, která zahrnuje hry, piny, látku s mapou světa a čtyř diskový steel book. Vydání sběratelky Little Hope Collector má mezitím již zmíněné položky plus (velmi strašidelný) ragdoll. Hráči, kteří si předobjednají Little Hope, budou mít brzký přístup ke Curator’s cut s dříve nedostupnými scénami.

Jakub Chytil

Blázen do anime a herního světa, do knížek i filmů.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button