MAGlajzNovinkyPCPS4Téma dne

MAGlajz | #12. týden | Gamesmag

Máme tady další neděli a další čtení k zakončení týdne. Pokud vás zajímá, co vám během týdne uteklo, není lepšího místa, kde to zjistit, než tady. MAGlajz shrnuje to nejzajímavější, co se během týdne na internetu objevilo ať už z herního či filmového světa. Tak se pohodlně usaďte, ať už snídáte, obědváte, nebo děláte cokoli jiného a přeju příjemné počteníčko.

Chivalry 2 teasuje novou mapu

Každý z nás má občas chuť zahrát si na rytíře a každý z nás má občas náladu „mečovat se“ s kamarády. Pokud tyhle aktivity rádi vykonáváte v herním prostředí, Chivalry je pro vás jako stvořené. A teď víc, než kdy dřív je ideální doba ponořit se do rytířského multiplayerového dobrodružství. Dostali jsme totiž teaser trailer pro novou Coxwell mapu! Mapa dorazí do hry už 8. června a podle záběrů je fakt na co se těšit!

https://www.youtube.com/watch?v=u9vZ2hRr33w&ab_channel=TripwireInteractive

Čeká nás single-player Rainbow Six: Siege?

Od rytířů k zásahovce. Od mečů k automatickým zbraním, dronům a těžké technice. To vše nabízí nově oznámená taktická stealth hra pod názvem Ready or Not. Prozatím toho moc známo není, ale z prvních záběrů hra působí jako single-player verze populárního hitu od Ubisoftu, Rainbow Six: Siege. Prozatím si Ready or Not můžete přidat do svého wishlistu na Steamu a hned jak se objeví další info, budeme vás o všem informovat. Tohle vypadá dost zajímavě!

Just Cause dorazí na mobily!

Akcí nabitý trailer na ještě víc akcí narvanou hru představuje dost nečekané oznámení. Just Cause, hra která nikdy nehledala logiku ve věcech a spíše nabízela nelimitovanou zábavu a skoky na raketách, symbolický grappling hook a nespočet nepřátel připravených na odstřel. Just Cause se po 4 dílu stáhlo malinko do ústraní, ale jak se tak zdá, Square Enix hledá nové možnost jak tuhle značku oživit. A z nějakého důvodu padlo rozhodnutí, že naportují Just Cause pro mobilní zařízení. Zkusíte si tohle Far Cry na drogách i ve vaší kapse?

Tekken odhaluje novou postavu

Mlátičky jsou furt populární. Tekken rozhodně patří mezi ty tituly, které v tomhle odvětví ještě mají nějaké slovo. Proto nám do hry dorazí nová, ženská postava. Blondýnka, kterou byste na rande asi úplně nepozvali. Ani do žádného mléčného baru na sójové latté. V traileru nám byla představena Polka Lidia Sobieska – kombíčka, high-kicky, cokoliv, co si dokážete z Tekkena představit, je tady. Lidia je ve hře k dispozici už od 23. března.

Hunt: Showdown čeká nový event!

Hunt: Showdown, jedna z těch kvalitních FPS stříleček v potemnělé atmosféře pravidelně přináší do hry nový a nový obsah. Tentokrát nám kraťoučký trailer představuje nově chystaný event s názvem As The Crow Flies. Jestli nic jiného, tak z těch záběrů mám hotový Bloodborne feeling. S eventem do hry dorazí jak nové zbraně tak i nové itemy! A jestli si říkáte, kde se tady Showdown vzal, tak vám můžu s klidem říct, že je to main hra našeho šéfredaktora a pěkně bych si to u něj vypil, kdybych to tady nedal! O eventu už jsme podrobněji psali tady.

Devadesátky dorazily do Killing Floor!

Opět se vrátíme k potemnělé atmosféře, do společnosti zombíků a těchto úžasných kreatur. Akorát, že Killing Floor to všechno bere s poměrně donrou náladou. Jenže jak už je nějakým zvláštním zvykem, když do něčeho narvete neony a synťákové soundtracky, tak to prostě funguje. Proto se nám Killing Floor převléká do neonového prostředí, všude to svítí a bliká a to, co ze hry zůstalo, jsou hordy zombíků, které na vás ve vlnách nabíhají. Dystopian Devastation je ve hře k dispozici už dnes!

Hitman se vrací! (MAGlajz tip!)

Začátek letošního roku byl ve znamení posledního dílu Hitmana. Plešatý Agent s čárovým kódem na temeni se vydal na svůj poslední a zatím nejtěžší kontrakt. Hitman 3 zakončil kompletní sérii a studio IOI se pustilo do vývoje oznámené bondovky. Jenže teď se nám vrací Hitman! Do hry nám dorazí DLC s názvem Seven Deadly Sins. Už 30. března se tedy dočkáme nového obsahu pro Agenta 47 a zatím to vypadá parádně.

Chtěli byste prožít 6 dnů jako voják?

Pokud jste fanoušci military věcí, vojenských her, simulací nebo taktických stříleček tak vážně zbystřete. Chystá se nám tady hra s názvem Six Days in Fallujah. Tahle hra v pojetí taktické FPS střílečky nás vezme mezi vojáky americké jednotky během války v Iráku. Prožijeme 6 dní krok po kroku tak, jak se tyhle události skutečně odehrály a to vše za doprovodu vyprávění skutečného seržanta Jasona Kyle. Zatím nemáme podrobnější informace o vydání, ale tohle vypadá na skutečně zajímavý projekt!

To bychom měli další MAGlajz za sebou. Já vám musím zas jednou poděkovat za vaší pozornost a čtenost. Pevně věřím, že si ze seznamu vyberete pár kousků, které vás zaujmou, nebo jste se aspoň dozvěděli něco, co vás kompletně minulo. V každém případě napočtenou zase za týden!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Back to top button