HryNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Rainbow Six Siege cinematic k šestému ročníku | Novinka

Rainbow Six Siege cinematic uvádí šestý rok téhle multiplayerové střílečky, ve které se chopíte role operátora, bojujícího proti terorismu. Ve videu jde vidět, jak proti sobě bojují dva po zuby vyzbrojené týmy. Hra je plná emocí a napětí, postavy mezi sebou na jednu stranu výborně spolupracují, na druhou jim tečou nervy a štěkají po sobě. Asi tak stejně to mají často i hráči téhle first-person střílečky. Tak na co čekáte? Pojďte tenhle cinematic zčekovat:

DLC Crimson Heist

V šestém roce se dočkáme zřejmě čtyř DLC, přičemž v každém oproti minulým rokům do hry přibude pouze jeden operátor. Jako první DLC přijde do hry Crimson Heist, ve kterém se představí nový operátor Flores. O tom jsme se dozvěděli, že je útočník z Argentiny, který používá výbušný dron. RCE-RATEO CHARGE dokáže Flores dálkově ovládat a pak odstartovat jeho časovaný výbuch. Chytákem na této zbrani je, že když dron někdo střelí, vybuchne ihned.

Flores se řadí mezi útočníky a má SPEED dva a také dvoubodový ARMOR. Jako zbraň může používat assault rifle AR33, marksman rifle SR-25, nebo hangunu GSH-18. V případě gadgetů pak hráč volí mezi STUN GRENADE a výbušným CLAYMORE. Spolu s DLC Crimson Heist také přijde rework mapy Border.

Pokud vás zajímá, jak vypadá gameplay Florese, zkuste mrknout na tohle video od IGN. Rainbow Six Siege cinematic, který je na začátku článku, jej totiž vůbec neukazuje.

O hře Rainbow Six Siege

R6 Siege je multiplayerová kooperativní first-person střílečka, která má hráčům umožnit vyzkoušet si, jaké to je být členem týmu speciální zásahové jednotky proti teroristům. Ačkoliv jsou ve hře módy zaměřené čistě na likvidaci teroristů, nejvíce hraným módem je pvp, kdy proti sobě stojí týmy útočníků a obránců.

Hra celou dobu čelí i hromadě cheaterů, kteří využívají například zakázané aim boty, aby zlepšili své výsledky. Z tohoto důvodu v roce 2020 bylo zabanováno více jak 91 000 účtů, nyní se také spouští nový systém, který má cheaterům pěkně zavařit. Více o hře se pak dozvíte na oficiálních stránkách Rainbow Six Siege. Hru si můžete zahrát na PCXbox OneXbox XPS4 a PS5.

Zobrazit více

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button