IndieNintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Blasphemous představil Stir of Dawn DLC

Team17 a The Game Kitchen představili na eventu Day of the Devs nejnovější DLC pro jejich soulslike projekt Blasphemous: The Stir of Dawn vyjde 4. srpna úplně zdarma a vy se tak zase jednou budete moct převtělit do role vraždícího Kajícníka.

DLC bude obsahovat širokou škálu změn mezi něž patří i nový mód New Game+, nový bossové, předabovaný voiceover, nové bojové mechaniky s protiútoky a samozřejmě i nové lokace, nepřátele a další bossy kteří vás rozkrájí na malinké kousíčky … O to zajímavěji pak působí přidání systému Tří Pokání, které podle všeho fungují jako modifikátory vaší hry. Například Penitence of True Guilt kompletně odstraní vaši možnost se uzdravit a umírání tak bude mnohem snazší, zatímco u Penitence of the Unwavering Faith vám zaručí neomezený Fervour (neomezená mana), ale to zase výměnou za sníženou melee damage. Vypadá to prostě na zábavný způsob jak si ještě více ozvláštnit hru.

Pokud tedy patříte mezi tu řadu hříšníků, kteří neustále hledají hru, která by je dokázala patřičně potrestat, tak Blasphemous: The Stir of Dawn vypadá na jistou volbu.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button