NovinkySeriály

Gina Carano vyhozena ze seriálu Mandalorian

Gina Carano, která v seriálu Mandalorian hrála postavu Caru Dune byla na hodinu vyhozena od vedení LucasFilmu. Kolem Giny Carano se toho poslední dobou napsalo spoustu. Sama herečka se totiž nikdy nebála projevit svůj názor i svoje myšlenky. Ať jsou z jakéhokoliv pohledu špatné nebo ne. Bulvární časopisy o ní psaly poslední dobou spoustu novinek, ale vždycky to nějak ustála. Dnes už toto tvrzení neplatí a herečka byla vyhozena.

Jak je v dnešní době už normální, mohou za to sociální sítě. V minulosti totiž Gina zesměšňovala nošení roušek během pandemie koronaviru, poté to bylo například zpochybňování výsledků prezidentských voleb a nyní, když už Lucasfilm pouze čekal na konečnou záminku finálně narazila. V jednom ze svých posledních komentářů napsala: „Židé byli mlácení v ulicích, ne nacistickými vojáky ale svými sousedy… dokonce dětmi. Protože je historie upravená, spoustu lidí si dnes neuvědomuje, že dostat se do takového stádia, kde nacističtí vojáci mohli jednoduše zastřelit tisíce Židu, nechala vláda nejdřív jejich jejich sousedy je nenávidět pouze za to, že jsou Židé. Jak se tedy tento postoj liší od toho, kdy nenávidíte někoho pouze za jeho politické názory.“

Herečka tento svůj příspěvek ihned smazala takže už je bohužel nedohledatelný. Nicméně díky fanouškům, kteří okamžitě udělali screeny se tato její slova dostala na veřejnost. Nicméně je otázka jak moc by měly názory na sociálních sítích zasahovat do její skutečné profese, především v zemi, která má ve svém prvním dodatku svobodu slova. Je otázkou, jestli Carano ještě někdy v nějakém seriálu uvidíme. V případě Mandaloriana jí příběh prostě bude pouze ignorovat, jako by nikdy nebyla. Nechme se tedy překvapit.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button