HryNovinkyPCPS4Xbox One

Tekken 7. Nový charakter již na jaře

Zvědněte pěsti a zahřejte svaly. Tekken 7 oznamuje nový charakter. Herní série Tekken, od vývojového studia Bandai Namco, je tu s námi už od roku 1994. Od té doby uběhlo mnoho vody a s každým dílem se hra vylepšovala a přidávaly se nové postavy. První díl začínal s osmi postavami a zatím poslední díl jich má více než padesát. A budou přibývat další.

Tekken

Celkově už devátý díl ze série si můžete zahrát prakticky na čemkoliv. Od Gameboye až po konzole nové generace. Společně s dalšími slavnými tituly Street Fighter a Mortal Kombat tvoří nejslavnější trio her ze skupiny 1v1 bojových her. Popularita této série byla dost velká na to, abychom se kromě her dočkali i několika animovaných filmů a dokonce i filmu hraného. Moc velkého úspěchu se ale nedočkal. Ale vás hlavně zajímá nový charakter, mám pravdu? Tak jdem na něj.

Nový charakter

Z teaseru se nedozvíme mnoho, ale něco přeci jenom ano. Hlavní informace, že postavy se dočkáme na jaře letošního roku. To je už za dveřma.Přesné datum zatím odhaleno nebylo. Teaser začíná záběry na Polsko v reálu. Takže je jasné, odkud postava bude pocházet. To, že se bude jednat o ženský charakter, je snad taky jasný. Ale zvláštností je, že nová bojovnice je dokonce předsedkyní vlády. To je už docela zajímavé. Dovedete si představit, že by náš předseda vlády bojoval v Tekkenu ?

Zobrazit více

Tomáš "Lebrak" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´
Back to top button