HryNovinkyPCXbox One

Oslavte 10 let od vzniku Portal 2 fotkami ze zákulisí | Novinka

Vývojáři Portal 2 při příležitosti 10. výročí hry sdílejí zákulisní fotografie z vývoje hry. Bylo to přesně 19. dubna 2011, kdy vyšla jedna z nejlepších herních plošinovek všech dob, což krásně ukazuje, jak všichni hrozně rychle stárneme. Těch pár snímků tabule, které tvůrci nasdíleli, zachycuje proces, kterým vývojáři prošli při plánování hádanek ve hře. Podle autora hry Joshe Weiera, začaly všechny hádanky jako čmáranice na tabuli, ze kterých se postupně stávaly hádanky. Na obrázkách také můžeme vidět první koncepty co-op režimu, který se nakonec v Portal 2 objevil.

Nevzpomínáte si co je Portal 2?

Portal 2 je logická „FPS“ počítačová hra od společnosti Valve Corporation. Dodnes ji stále můžete zakoupit na Steamu a je dostupná především na PC, PS3, Xbox 360 a Xbox One. Samozřejmě jde o pokračování hry Portal z roku 2007, která je ale nyní prodávána pouze jako doplněk balíčku Orange Box.

Hlavní postavou je Chell, která se probouzí ve své stázové komoře a snaží se nadobro opustit ruiny bývalého komplexu Aperture. Poté co projde několika testovacími místnostmi nalezne portálovou „zbraň“, u které jsou k vidění kresby jediného přeživšího, bývalého vědce jménem Ratman, který začal Chell po událostech prvního dílu glorifikovat. A více vám neřeknu, protože jestli hru znáte, tak si vše pamatujete, a pokud ne, tak si ji musíte zahrát, a já vám tu nehodlám spoilovat. Zkoukněte všechny trailery, co ke hře vyšly, a pořádně si zavzpomínejte, nebo si prostě hru zahrajte, je to na vás.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button