MobileNovinkyPC

League of Legends přichází s novým patchem

V dnešním herním světě není asi nikdo, kdo by nikdy nehrál nebo alespoň neslyšel o MOBA hře s názvem League of Legends. Stala se doslova kultem pro mnoho hráčů napříč celým světem. Titul byl oznámen v roce 2008 a k prvnímu spuštění došlo o rok později. Ale dost o historii a řečí okolo. Jsme tu hlavně kvůli informacím ohledně nové aktualizace.

Nová aktualizace s označením 12.2 je právě k dispozici a s ní se kromě klasických změn v silách hrdinů dočkáme i nového šampiona. Nová hrdinka Zeri kolem sebe doslova šíří napětí. Její představení proběhlo už v našem minulém článku. Jestli jste ho přehlédli, tak se nic neděje – tady je.

Nový šampion ale není to jediné, co s sebou aktualizace přináší. Velkým tahákem je 15 nových unikátních skinů na různé šampiony ze všech herních linek. Nový skin vyfasuje například roztomilý Teemo (jako kdyby jich už neměl dost), bitkař Sett i smutná mumie Amumu. Ceny skinů se pohybují v rozmezí 1350-1850 RP. Určitě si mezi nimi vyberete. Některé nevypadají vůbec špatně.

Obecně to ujde, ale co konkrétní věci v League of Legends?

S každou aktualicí přichází i změny statů jednotlivých hrdinů a předmětů. Největší změnou prochází hrdinové Janna a Tahm Kench. Menšími změnami projde i několik dalších hrdinů. Ve více případech půjde k jejich posílení, ale najde se i případ, kdy budou jejich schopnosti spíše oslabeny.

Vylepšení: Nocturne, Samira, Senna, Tristana, Volibear, Yasuo,

Oslabení: Lulu, Qiyana, Shen, Talon, Zed

Změna vlastností: Janna, Rengar, Tahm Kench, Veigar

Souhrn všech změn můžete nalézt na tomto Twitterovém příspěvku.

Kompletní vypsání změn si lze přečíst přímo tady. Vývojáři ze společnosti Riot Games stále poskytují League of Legends zdarma na PC a MAC.

Jen se zeptám – máte rádi Indie hry? Máme pro vás seznam těch nejzajímavějších z roku 2022. A nebo co se podívat na celkově nějočekávanější hry letošního roku?

Zdroj
Zdroj obrázků: leagueoflegends.com

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button