HryMobileNovinkyPC

Legends of Runeterra. Event Dark Horizon k dispozici do 16. června

V novém patchi 2.8.0 se podíváme do nejvzdálenějších koutů vesmíru. Událost Dark Horizon – hrajte hry a plňte úkoly, aby jste získali úlomky hvězd, za které pak dostanete různé odměny v podobě ikon, truhel a dalších vylepšení. Legends of Runeterra je karetní hra na motivy populární online MOBA hry League of Legends. Pokud LoR nehrajete, tak kdy jindy začít, než právě teď ?

Dark Horizon vás donutí hrát

Nový event je v podstatě jednoduchý. Hrajte, vyhrávejte, plňte úkoly a budete odměněni. Čím budete lepší, tím lepší odměny na vás čekají. Ať už budete hrát proti počítači nebo proti nějakému kamarádovi, tak se každý bod počítá. Ale souboj Friends in Labs bohužel ne. Dokončením jednoho úkolu, se odemkne další a vy zase můžete postoupit o něco dál. A samozřejmě získat odměnu. V průběhu Eventu se otevírají i týdenní Epic Questy, ze kterých je šance na získání fragmentů mnohonásobě vyšší. První Epic Quest je už k dispozici a další příjde příští týden a pak další až do konce akce.

Pokud víte, že nestíháte event dokončit, tak si ho můžete uměle prodloužit. Ale něco to stojí. V obchodě je k dispozici Premium Event Pass za 975 mincí a pokud si ho koupíte do 2. června, získáte přístup k exkluzivnímu úkolu. Za úkol pak můžete získat 10 ks hvězdných fragmentů a vzácnou truhlu. Copak v ní asi bude?

Seznam odměn v eventu Dark Horizon

Event už probíhá, tak šup do práce. Ty fragmenty k vám samy nedorazej. Ale dorazí něco jiného. Trailer na sraz sitcomu Přátelé je přímo tady.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button