NovinkySeriály

Twisted Metal Live-Action Show dostává první plakát, premiéra nás čeká v červenci!

Fanoušci kultovní herní série Twisted Metal se dočkají dlouho očekávané live-action show, která má premiéru plánovanou na červenec tohoto roku.

Série Twisted Metal, která se poprvé objevila na PlayStation v roce 1995, se stala ikonou mezi fanoušky akčních her. Nyní se fanoušci mohou těšit na novou live-action show, která slibuje přinést do života svět Twisted Metal jako nikdy předtím.

První plakát pro tuto novou live-action show byl nedávno zveřejněn na oficiálním Twitteru streamovací služby Peacock a okamžitě si získal pozornost fanoušků po celém světě. Plakát ukazuje ikonického řidiče Johna Doe (Anthony Mackie), nad jehož autem můžeme vidět obrovský titulek “Twisted Metal” ve stylu, který jasně připomíná charakteristickou značku série. Nechybí ani ikonický vůz populárního Sweet Tootha!

Live-action show bude produkována společností Sony Pictures Television a bude vysílána na streamovací platformě Peacock (služba není aktuálně dostupná v ČR). Podle dosud zveřejněných informací bude show sledovat různé postavy, které se účastní turnaje Twisted Metal. V hlavní roli se dočkáme Anthonyho Mackieho aka Johna Doe, jenž bude hrát doručovatele mléka, který ztratil paměť. Hlavní premisou bude doručení záhadného balíčku spojeného s jeho vlastním přežitím. Fanoušci mohou očekávat explodující auta, postapokalyptické prostředí a boje na život a na smrt.

Twisted Metal byl vždy známý svým temným a krvavým stylem, a zatímco se neví, jak moc bude live-action show násilná, určitě se očekává, že zachová ducha série. Scénář seriálu mají na starosti Rhett Reese a Paul Wernick, kteří se inspirovali u Zombielandu a Deadpoola. To dává fanouškům naději, že se Twisted Metal show stane skutečnou adrenalinovou jízdou.

Premiéra show je naplánována na červenec, což je pro fanoušky Twisted Metal velmi dobrou zprávou. Pokud se show stane úspěšnou, můžeme očekávat další řadu a více novinek z tohoto kultovního světa.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button