FilmyNovinky

Werewolves Within. Hororová komedie, která vás vyděsí k smíchu

Každý z nás někdy viděl horor, po kterém byl vyděšený jít v noci sám na záchod. Já dodnes kolikrát mám pocit, že na mě kouká z chodby démon Valak v rouše řádové sestry. Fuj. Ale to není tenhle případ. Jsou i horory, které jsou brány spíš komediálně, ikdyž sem tam se nějaká kapička krve ukáže, nebo lidi křičí jak pominutý. A právě o tom je film Werewolves Within.

Hororové komedie jsou celkem oblíbenou tématikou, ale moc úspěchů v kinech nemají. Mezi tyto typy filmů rozhodně patří například film Krvavá nevěsta nebo Tucker a Dale vs. zlo.

Werewolves Within zastřešuje Ubisoft Movie Pictures

Znáte to. Malebné městečko, kde každý chce žít v klidu a míru. Ale stačí jedna sněhová bouře, která obyvatele odřízne od okolní civilizace a v okolí se začnou dít zajímavé věci. A pak je už pouze na místním hrdinovi aby všechny zachránil a vyřešil podivné úkazy a zjistil totožnost tajuplného stvoření, jehož stín se začne stahovat nad městečkem.

Film je filmovým zpracováním na motivy hry Werewolves Within (aspoň se to dobře pamatuje) kterou vyvinulo studio Red Storm Entertainment a vydal Ubisoft

Film se dočká světové premiéry v červnu 2021 na filmovém festivalu Tribeca. V hlavních rolích Milana Vayntrub, Cheyenne Jackson a Sam Richardson. Režie se ujme Josh Ruben a produkce filmu má na starosti Ubisoft Movie Pictures.

Doufám, že vás to navnadilo. Mě teda dost. Těším se na to a asi kouknu na jiné hororové komedie. Nebo si můžete zahrát tuhle oddychovku, kterou pro vás zrecenzoval Gamesmag.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button