NovinkySeriály

Scott Pilgrim bude mít animovanou show na Netflixu

Tak je to tady, další věc vytažená z hlubin dávných dob a časů přichází na Netflix. Po filmovém zpracování Scott Pilgrim proti zbytku světa se tak dočkáme i animovaného seriálu. Ten bude připravovat studio Science Saru, které bude spolupracovat s tvůrcem Scotta Pilgrima Bryanem Lee O’Malleym. Tomu má pomáhat producent Ben David Grabinski, který pracoval především pro Nickeleodeon. Po více než desetiletém výročí od vydání hry, filmu a posledního dílu komiksu, se tak dočkáme dalšího projektu.

Není se čemu divit. Když hra v roce 2020 slavila svých deset let, prodalo se více než 25 000 fyzických kopií za pouhé tři hodiny. Ono vlastně ten animovaný seriál je pouze další krok. Přece jenom máme tu hru, komiksy i film, tak uvidíme, jak celý projekt nakonec dopadne. Naštěstí je tu ale ještě jedna podstatná věc – spousta tvůrců filmové adaptace se na animovaném seriálu chce také podílet. Což by v závěru nemuselo být vůbec špatné. Konec konců, kdo nikdy neslyšel jméno Scott Pilgrim?

Jeho příběh je totiž naprosto primitivní a hlavně neskutečně vtipný. Vypráví příběh dvaadvacetiletého kluka, který chodí se středoškolačkou (tzn. se sedmnáctiletou holkou), ale na jedné párty se zakouká do úplně jiné dívky. Kromě toho, že tedy musí opustit svou nevyspělou známost, musí udělat ještě jednu podstatnou věc – porazit všechny bývalé partnery své nové lásky.

Zatím není známo, kdy se seriálu dočkáme, takže nám nezbývá nic jiného, než trpělivě čekat a doufat, že se brzy objeví nové informace.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button