NovinkySeriály

Už jste slyšeli o Birdgirl? | Novinka

Začal vycházet nový animovaný komediální seriál o superhrdince jménem Birdgirl. Jedná se o spinoff televizní série Harvey Birdman, Attorney at Law, vytvořený Michaelem Ouweleen a Erikem Richterem. Seriál vycházel v letech 2000 až 2007 a nyní se dočkal svého prvního pokračování. A upřímně, jedná se o něco, co jste ještě neměli šanci vidět.

Kdo je Birdgirl?

Judy Ken Sebben je dcera slavného Phila Kena Sebbena, který bojoval se zločinci jako Birdgirl. Když je Phil zabit, jmenuje Judy svou nástupkyní v právní společnosti Sebben a Sebben. Judy ale není jako její otec, nezvládá sladit svůj pracovní život s tím osobním, a do toho ještě být superhrdinkou. Rozhodne se proto vytvořit svůj Birdteam.

Celý pilotní díl můžete navíc shlédnout na youtube, bohužel zatím nejsou k dispozici žádné české titulky, takže si prozatím seriál užijí především angličtináři. Zkoukněte tedy první epizodu a zamyslete se nad tím, jak můžou hrdinové skloubit pracovní a osobní život.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button