HryNovinkyPCXbox OneXbox Series X

Mech Mechanic Simulator – dnes už je simulátor pomalu všeho

Simulátory se nejspíš nikdy neokoukají. Hry, které simulují práci normálních lidí, jsou z nějakého důvodu zvláštně uklidňující a mají svou silnou základnu fanoušků. Sám se mezi ně řadím. Starat se o farmu, o zahradu, o vlastní autodílnu, to nás jednoduše baví. Vývojáři z Polyslash tohle moc dobře vědí a tak se snaží prorazit s vlastními tituly. Jedním z nich je i Mech Mechanic Simulator, ve kterém si postavíte vlastního mecha! Zvláštní? Patřím mezi lidi, kteří strávili desítky hodin úklidem a přestavbou virtuálních baráků, bytů a zahrad. Nepřekvapí mě už nic.

Mech Mechanic Simulator není vyloženě žádnou novinkou. Titul je venku od 25. března a k dostání je i free demo. Koho hra zajímala, ten už ji určitě vyzkoušel. Pokud přece jen tento titul vidíte poprvé, jedná se o budovatelský simulátor, ve kterém si stavíte vlastního obřího mecha jak vystřiženého z MechWarriora. Dostanete širokou paletu možností, jak svůj zkázonosný stroj postavit, vyzbrojit, vyzdobit a následně i použít. Bohužel se jedná o celkem průměrný titul. Hráči si stěžují na nedostatek obsahu, brzy přicházející nudu, spoustu bugů a nedostatečnou podporu od vývojářů. Bugy nejsou zrovna závažné, problém je, že je nikdo neopravuje.

Novinkou však je, že Mech Mechanic Simulator je nově k dostání i pro Xbox One i Xbox X/S! No to je skvělé! Nebo ne? Od vývojářů je samozřejmě chvályhodné, že svůj titul rozšiřují i na další platformy. Zapracovat by každopádně měli i na opravě bugů, přidání dodatečného obsahu i vylepšení hratelnosti. Takhle mají hráči k dispozici titul, kterému průměrné hodnocení zrovna dobrou reklamu nedělají.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button