NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

CD Projekt se připravuje na velký Cyberpunk update

Wooohooo! Další článek o Cyberpunku! No není to skvělé? Lidi, nechte už toho zapšklého nenávidění hry, která vyšla před rokem. Jedna věc, která se Polákům nyní nedá upřít je, že na hře nepřetržitě makají. Slíbené nebylo splněno, ale snaha napravit to se cení. Máme tady studia, která nám vydají polorozdělané cash grab multiplayerovky, a hráči hrej si. Spousta lidí teď čeká, až Cyberpunk konečně obdrží dlouho slibovaný next-gen update. No a jak se zdá, velký patch je blíž, než si myslíme. V CD Projektu se opět něco pohnulo a je to vidět.

Další velký update pro Cyberpunk na spadnutí

Poslední velký patch obdržel Cyberpunk v srpnu 2021. Od té doby je hra v jakémsi stavu, kde se dá odehrát od začátku do konce bez větších problémů. Pořád ale ve hře postrádáme multiplayer, postrádáme v ní slibované příběhové DLC i další slíbené mechaniky a obsahové doplňky. Věci se nyní daly do pohybu a na Steamu se objevily updatované interní buildy pro PC verzi Cyberpunku 2077. Zatím tady není oficiální info ohledně přesného data vydání, ani jak velký bude očekáváný update. Nic malinkého bych ale pro Cyberpunk neočekával.

Sliby nemusejí být vždycky chyby?

Vývojáři z CD Projekt od samotného vydání hry slibovali hráčům, že na hře pracují a nehodlají na supportu přestat. Přestože jsme se prozatím dočkali jen jednoho velkého updatu a jednoho malinkého říjnového patche, na začátek roku je plánovaný velký next-gen update pro konzole PS5 a Xbox Series. Pokud vlastníte jednu z nových konzolí, hru si můžete zahrát ve verzi pro old-gen a užijete si ji třeba v 60 FPS. Nicméně hra prozatím postrádá jakékoliv next-gen prvky. Jak je vidět, práce neustávají. Hráči se mohou těšit skutečné podpoře ze strany vývojářů a za to jim patří velký dík. Pokud stále ještě přemýšlíte nad tím, zda si Cyberpunk zahrát, počkal bych ještě měsíc, dva až vyjde tento vysoce očekávaný update a pak se do hry s chutí pustil. Cyberpunk 2077 si zaslouží vaší pozornost.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button