NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Outward: Definitive Edition se dostane i na PC, Xbox Series X/S a PS5

Akční RPG Outward s otevřeným světem od společnosti NineDots Studio se dočká nového zpracování a rozšíří se i na další platformy. Outward: Definitive Edition zahrnuje základní hru společně se všemi DLC, nové dungeony, nemoce a vylepšení kvalita života. Momentálně si Outward lze zahrát na PC, Xbox One a PlayStation 4. Ale brzy tomu bude už jinak.

V novém video příspěvku se můžeme podívat, jak vývoj zatím probíhá. Máme k němu i komentář generálního ředitele studia NineDots Guillauma Boucher-Vidala a ten nám k tomu prozradí pár podrobností.

Co se týká obsahu, tak už bylo řečeno, že verze Outward: Definitive Edition obsahuje základní hru. K tomu jsou i DLC The Three Brothers a The Soroboreans. Přináší nám další příležitosti prozkoumávání různých dungeonů a výskyt nových nemocí, kterým hráči musí čelit. Přidala se i možnost využívat skrýš, když budete ve světě jiného hráče, vylepšený systém craftingu a spousta dalších věcí.

Pro vlastníky zákaldní hry a DLC bude vylepšení na verzi Definitive Edition zcela zdarma. Zatím nevíme přesné datum, ale mělo by to být letos v květnu. Určitě nás sledujte a my vám přineseme podrobnosti o termínu vydání včas.

A víte, že proběhla událost State of Play? Podívejte se na výtažek toho nejdůležitějšího, co nám vývojáři na akci prozradili.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button