NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Ruined King: A League of Legends

Z Shadow Isles se line zvláštní černá mlha, která s sebou nepřináší nic dobrého. Šest hrdinů se musí spojit, aby zjistil i, co se za mlhou skrývá. Zastaví ji dřív, než se dostane do známého světa? Je třeba zachránit Runeterru, než bude kompletně zničena. Ruined King: A League of Legends je titul založený na motivy známé MOBA hry League of Legends.

Hrdinové se spojí a musí prozkoumat přístav v Bilgewater a následně odhalit tajemství na Shadow Isles. Šampiony jsou ostřílená námořní veteránka Miss Fortune, kněžka vodního boha Illaoi, severský silák Braum, démon z hlubin oceánů Pyke, liščí kráska Ahri a mistr meče Yasuo.

Během hraní se podíváme do přístavního města Bilgewater, kde narazíme na nepřátelské piráty a celé gangy. Poté nás čeká rovnou Shadow Isles, kde už půjde do tuhého. Bojů si užijeme více než dost.

V traileru výše se můžete podívat, jak bude vypadat soubojový systém. Klasická tahovka, kde bude rozhodovat nejen equip, ale i strategie. Pojďme se podívat na launch trailer a po něm už nic nebrání tomu si zahrát.

Titul Ruined King: A league of Legends si můžete objednat přímo na oficiálních stránkách nebo přes službu Steam, Epic Games nebo případně i GOG. Kromě PC si titul užijeme i na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. A nesmíme ani zapomenout na vývojáře ze studia Airship Syndicate.

Nenechte Runeterru padnout. A taky nezapomeňte, že i češi a slováci dělají bezvadný hry. Právě probíhá Czech & Slovak games Games Week

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button