aniMAGAnimeNovinkyTéma dne

AniMAG #22 – Dr. Stone, Boku no Hero, Black Clover, One Piece, Tokyo Revengers nebo Jujutsu Kaisen. To všechno a více

Vítejte ve dvacátém druhém vydání naší rubriky jménem aniMAG. Vzhledem k tomu, že svět anime je obrovský a novinek stále přibývá, vybereme pro vás vždy ty nejžhavější a připravíme vám je na jednu rychlou přehlídku. Čeká vás nejen přehled samotných anime, ale občas i nějakých novinek ze světa mangy či her. Takže se pohodlně usaďte a připravte se, ať už koukáte u jídla, nebo během svojí chvilky odpočinku. AniMAG #22 je totiž jako vždy plný zajímavostí. 

Nejmocnější mudrc se opět stává dítětem

V anime The Strongest Sage with the Weakest Crest se setkáme s mocným Mathiasem. Ten má obrovskou sílu a jako mudrc je nejsilnější na celém světě. Bohužel mu to nestačí. Rozhodne se tak, že se reinkarnuje, protože díky síle znovuzrození se už konečně bude moci stát tím nejsilnějším ze všech. Reinkarnace se mu sice povede, ale objeví se bohužel ve světě, kde je mu všechna ta moc úplně k ničemu. Je tak na čase, aby i přesto dokázal, že byl nejmocnějším mudrcem světa. Premiéra bude už 8. ledna 2022.

https://youtu.be/1BaE5osfJm8

Populární Black Clover dostává mobilní hru

Mluvilo se o tom docela dlouho a nakonec je tomu i tak – další šónenovka bude mít svou hru. Stejnojmenná mobilní hra podle anime Black Clover byla oznámena tento víkend na Jump Festa 2022. Ve hře tak vidíme celý oblíbený tým Black Clover včetně kapitána Yamiho, který přibral ke svým mágům Astu. Připravte se tak znovu zažít souboje s legendárními nepřáteli, nyní ale s možností porazit záporáky sami.

https://www.youtube.com/watch?v=5LAMNJquKjg&t=89s

Film One Piece Red odhalil vizuál Slamáků

Konečně se dočkáme nějakého Shanksova pohybu. Bohužel o filmu stále nevíme vůbec nic, kromě toho, že jde oficiálně do kin už 6. srpna 2022. Do té doby budeme muset všichni trpělivě čekat a doufat, že konečně uvidíme v akci celou Shanksovu posádku. Přeci jenom je to jedna z nejoblíbenějších postav, kterou ale nikdo nikdy neviděl pořádně bojovat. Vrátí se také celá posádka Slamáků, ve které ale stále kromě Jinbeho nemáme potvrzené nové členy. Doufejme, že se do posádky dostane Carrot nebo Yamato. Zatím se můžete pokochat známými členy a jejich oblečením.

Na podzim roku 2022 se dočkáme 6. série My Hero Academia

Taky jste měli pocit, že pátá série byla taková nějaká lehká nuda, ve které jsme pořád museli na něco čekat? Tak to rozhodně nehrozí v sérii šesté! Tam se události celého světa superhrdinů pohrnou dopředu rychlostí světla, a místo vyprávění příběhu nás čeká jedna bitka za druhou. Se spoustou bojových scén samozřejmě přichází i spousta superschopností a dočkáme se snad konečně odpovědi na zásadní otázku: Dokáže Deku používat One for All?

https://www.youtube.com/watch?v=LldG8IRxN_w

Dr. Stone vyplouvá za dalším dobrodružstvím

Tak je to konečně tady, dočkáme se i třetí série oblíbeného Dr. Stona. Ale opět nepotěším termínem vydání. Podle toho co víme, se bude jednat bohužel až o rok 2023. Nicméně Crunchyroll zajistil, že už někdy během léta 2022 uvidíme speciální epizodou, která se bude věnovat postavě jménem Ryusui. Což je takový malý úplatek, kterému by se dalo říkat říkat držhubné. Na pokračování zkamenělého světa, ve kterém se všichni lidé proměnili v kámen, kromě těch pár, kteří se nyní snaží celý svět zachránit, si tak ještě chvíli počkáme.

Jujutsu Kaisen 0 je tu s hororovým trailerem

Jujutsu Kaisen je prostě šónen roku. Pokud vám nevadí, že se u příběhu budete trochu bát, určitě mrkněte, protože je neskutečně úžasný. O tom, co nás čeká v blížícím se prequelu se jménem Jujutsu Kaisen 0, dostáváme postupně čím dál konkrétnější informace. Nyní tak konečně vidíme Yutu Okkotsu, který se utápí v depresích, i milovaného Satora Gojo, který je nejsilnějším jujubu čarodějem na celém světě. Nejnovější trailer také odhaluje více z příběhů, který nás čeká. Premiéra filmu je v srpnu 2022 a jak je vidět, je prostě na co se těšit.

Tokyo Revengers dostali pokračování, uvidíme Christmas Showdown arc

Jedno z překvapení roku 2021, Tokyo Revengers, se skutečně dočkalo pokračování. Příběh o chlapci, který z nějakého neznámého důvodu umí cestovat do své vlastní minulosti a měnit přítomnost, bude pokračovat. Nevrací se ale proto, aby měl sám lepší život, ale proto, aby zachránil život dívce, kterou asi miluje? Vzhledem k tomu, že série vycházela od dubna 2021, je možné, že právě kolem dubna 2022 uvidíme pokračování nové oblíbené série.

Futsal Boys!!!!! vás nakopnou už 9. ledna

Máme tu další trailer na sportovní anime jménem Futsal Boys. Ti přijdou na televizní obrazovky hned začátkem příštího roku. Občas se píše o tom, že právě toto anime by mohlo být nástupcem oblíbeného Kuroko no Basket nebo Haikyuu! Příběh je o Haru Yamatovi, mladém futsalistovi, který se chce vyrovnat svému vzoru. K tomu ale musí porazit spoustu rivalů. Jednoduché, stručné a snad i dobré.

Znovuzrozený lord démonů se ukazuje v traileru

Jako nejmocnější bytost všech dob se musel sám legendární lord Varvatos znovuzrodit. Po znovuzrození se z něj ale stává doslova nikdo. Několikrát je hned poražen a tak se nyní pod novým jménem Ard musí pořádně vzchopit, aby potvrdil své místo na výsluní. Nikoho tak asi nepřekvapí, že tento hrdina bude kolem sebe mít takový ten klasický animovaný harém. Nicméně příběh slibuje pořádnou podívanou, ostatně jak se na démoního lorda sluší a patří.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button