HryNovinky

Apex Legends – Stories from Outlands. Tentokrát o pozadí Bangalore

Apex Legends – Stories from Outlands je série kratších animovaných filmů, která nám poodhaluje lore Apex Legends. Respawn s tím začalo před začátkem druhé sezóny a představuje nám tak postupně příběhové pozadí jednotlivých Legend, hratelných postav. Kratší z nich vycházejí před začátkem jednotlivých sezón a promují nové legendy. Delší videa vycházejí v doprovodu důležitých událostí.

Bangalore, vlastním jménem Anita Williams, pochází z vojenské rodiny. Společně se svým bratrem Jacksonem, jemuž důvěrně říká Jackie, věrně slouží IMC, tedy až do bitvy o Gridiron, jejich rodnou planetu. Anita se probouzí na neznámém místě na okraji Galaxie a zjišťuje, že válka je ztracena. To ovšem odmítá uznat a snaží se spojit s kýmkoli z IMC v dosahu komunikace. Nakonec se na planetě objeví IMC pilot, který se pokusí popravit Jaksona jako zrádce, protože se stáhl z bitvy, když velení přikázalo finální, sebevražedný útok. Anita tak zjišťuje, ke komu je vlastně loajální. Co je pro ni důležitější: rodinná vojenská tradice nebo její vlastní krev? Pokud Apex Legends hrajete pravidelně, odpověď již znáte, protože některé informace o životě Bangelore už jsou známé ze základní hry. Tenhle díl Apex Legends – Stories from Outlands její příběh ještě prohlubuje a dává vám tak možnost poznat, co ji vlastně v životě žene dál. Takže pokud vás přesně tohle zajímalo je to video pro vás.

Další díl série můžeme očekávat na konci současné sezóny a pravděpodobně nám představí novou Legendu. Tedy pokud Respawn dodrží svou dosavadní formuli. Nevím jak vy, ale já mám tyhle doplňky ke hrám ráda v jakékoli podobě, ať už jsou to videa, knihy, komiksy, seriály nebo lore booky.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button