NovinkyPC

Vítejte v kyberpunko-westernovém světě – Exekiller nás určitě pobaví

Vítejte v postapokalyptickém světě, kde se New York vzpamatovává z tragické události. Před dvaceti lety vznikl velký požár, který sežehl většinu Země. Vlády neexistují a tak světu vládnou korporace. Ale někdo musí dohlížet na psance, kteří vraždí, kradou a rabují. A to jste právě vy. Exekiller, Lovec odměn. Bohužel zatím netušíme, kdy hra vyjde, a vývojáři z Paradark Studio nám to zatím nechtějí prozradit, na hru se ale můžeme podívat i tak.

Exekiller vypadá trochu povědomě, nemám pravdu?

Myslím si, že nebudu jediný, kdo se neubránil připodobnění s jinou hrou. Mám na mysli samozřejmě CP 2077. Píše se rok 1998, ale jsou tu létající auta. Takže je to takové futuristické retro. Jste lovec odměn a vaším úkolem je sbírat duše. Duše je čip, bez kterého žádná postava ve hře nemůže existovat. Vyrábí je jedna z největších korporací, které vládnou světu a na čip se zapisuje veškerá lidská osobnost.

Ti, kteří žijí mimo zákon, si zaslouží jednu ze tří věcí. Můžete je rovnou zabít, postavit před soud, nebo je osvobodit. Ale volba musí být provedena moudře, protože každé rozhodnutí bude mít vliv na pozdější vývoj vaší příběhové linky. Ve hře budete mít k dispozici nejen hustou bouchačku, ale i spoustu technických vychytávek, které vám pomůžou ve výkonu vašeho povolání. Na skladě je i strom dovedností, díky kterému si budete moci svoji postavu vylepšovat. A moc se těším na využívání prostředí k chytání zločinců. Ale nepřátelé nejsou jediní, kdo vám půjde po krku. Postapokalyptický svět je drsné a nehostinné místo, a tak se nevyhnete nepříznivým povětrnostním podmínkám, radioaktivní sluneční bouře a mnohým dalším nebezpečím.

Exekiller by měl být single player hrou s otevřeným světem, kde bude spousta možností, jak se vyřádit. Netrpělivě čekáme na datum vydání, protože tahle hra nás dost zaujala. Snad bude mít skvělý start a splní očekávání. Plánovaná je prozatím na PC prostřednictvím služby Steam. Uvidíme, zda se přenese i na další herní zařízení.

Chápu, že postapo svět nemusí být zrovna váš šálek čaje. A co takový sport? NHL 22 někoho možná překvapí svou změnou.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button